Парковий квартал "Місто Квітів"

Зв'язатися
Парковий квартал "Місто Квітів"

Статус

будується

Термін здачі

перша черга - 4 квартал 2017, друга-третій квартал 2019

Тип нерухомості

новобудова

Місто

Київ

Метро

Сирець

Інша інфраструктура

тролейбус 5,23,26,35, маршрутне таксі 166, 186, 223, 228, 410, 439

Адреса

вул. Тираспільска, 43

Опис Парковий квартал "Місто Квітів"

Комплекс Парковий Квартал «Місто Квітів» будується в концепціі "місто в місті" Його мешканцям не потрібно їхати до магазину пізно увечері або рано вранці, позбавляючи себе сну. Для цього на території побудують торгівельний центр. Ранкові пробіжки або заняття спортом — теж не проблема: в проекті заплановано тренувальні зони та бігові доріжки.
Працюючий на території дитячий садок — взагалі маленьке сімейне щастя: тепер батькам не треба везти дитину на протилежний кінець міста у дитсадок. А ще буде зелена паркова зона, власний парк на 1,5га. Сирецький дендропарк в 10 хвилинах від дому — все, що потрібно для прихильників еко-життя.

В «Місті Квітів» буде багаторівнева система контролю доступу, що не дозволить стороннім потрапити до оселі. (пости КПП та шлагбауми, визовні панелі, магнітні ключі та коди доступу) .
Важлива розвинена зовнішня інфраструктура: всього 15 хвилин пішки до станції метро «Сирець». Поруч знаходяться школи мистецтв та олімпійського резерву, поліклініка та багато іншого. У жовтні 2017 Парковий квартал «Місто Квітів» отримав нагороду: Український будівельний олімп 2017 - у номінації Кращий проєкт "місто в місті".