ЖК «Новопечерський Двір»

Цена за м2

усі квартири продано

Статус

зданий

Термін здачі

3 кв. 2015 р.

Тип нерухомості

новобудова

Місто

Київ

Метро

Дружби народів

Адреса

вул. М. Драгомірова, 2А

Опис ЖК «Новопечерський Двір»

ЖК «Новопечерський двір» — це сучасний будинок бізнес-класу, затишно розташований в історичному центрі столиці, всього в 10 хвилинах пішки від м. Дружби Народів на вул. Драгомирова, 2А.

 

З вікон будинку відкривається гарний вид на Дніпро і Києво-Печерську Лавру, а неподалік знаходиться Ботанічний сад. У найближчій доступності працюють супермаркети, спортивно-оздоровчі та розважальні центри. На вулиці знаходяться три дитячих садки та школа, в районі працюють дитячі розвиваючі центри і ВУЗи. Будинок введено в експлуатацію у ІІІ кварталі 2015 року. Житловий комплекс «Новопечерський двір» розташований у Печерському районі — найбільш сприятливому і екологічно безпечному місці Києва.

 

Поблизу відсутні шкідливі хімічні виробництва і створена туристично-рекреаційна зона з широкими зеленими зонами Ботанічного саду. Поблизу будинку знаходиться інфраструктура на будь-який смак — торгові центри, продуктові магазини, салони краси, лікарні, дитячі садки і школи, визначні пам’ятки і парки для сімейних прогулянок і занять спортом.