Допомога в отриманні кредиту з відкритими простроченнями та чорним списком
Чорний список позичальників – це документ закритого користування. Чи можна потрапити в чорний список банку через один день прострочення? Де точно можна взять кредит з поганою кредитною історією? Як поліпшити свою кредитну історію і видалити себе з чорного списку? Постараємося нижче знайти відповіді на ці питання.
Чому позичальники потрапляють до чорного списку
Критерії для оцінки платоспроможності позичальників у кожного банку різні. Тому штрафні санкції будуть залежати від конкретного договору.
Наприклад, у банківських продуктів є так званий грейс-період, під час якого допустимо вільне користування кредитними коштами. Такий період може досягати і до трьох місяців. Цю функцію переважно включають кредитні картки.
Також багато що залежить від графіка виплат, на який погоджується заміряє: якщо це ануїтет, то кожен місяць необхідно буде вносити однакові суми, якщо оплата проходить диференційованими платежами, то сума основного боргу ділиться на рівні частини пропорційно терміну кредитування.
Якщо умови договору порушено, позичальник може потрапити в чорний список і зіпсувати кредитну історію. Це означає, що в майбутньому йому буде складніше оформити кредит або страховку. Однак, це можливо.
Де взяти кредит з чорним списком
Як відомо, мікрофінансові організації набагато лояльніші до своїх позичальників, ніж банки, і погоджуються видавати позики, навіть якщо у позичальника є кредит з відкритими простроченням. Серед них:
На Minfin.com.ua ви можете знайти кредит із «чорним списком», який підійде під ваші вимоги. Скористайтеся фільтрами на сайті, щоб підібрати максимально вигідну пропозицію.
У МФО можна отримати кредит онлайн на карту або кредит готівкою. Але слід приготуватися до того, що компанія буде кредитувати вас не на найвигідніших умовах: мікрофінансові організації можуть перестрахуватися, щоб покрити ризики, якщо ви відмовитеся виплачувати борги.
Проте вам все ще будуть доступні сезонні акції та знижки в мікрофінансових компаніях: рекомендуємо розглядати ці пропозиції, щоб заощадити на відсотках.
Допомога в отриманні кредиту із чорним списком: як виправити кредитну історію
Вчасно закритий займ в МФО – один із способів виправити кредитну історію. Однак якщо попадання в чорний список банків – не ваша провина, ви можете:
- Звернутися в поліцію і вказати на шахрайство з вашими даними. Ви не зобов'язані виплачувати борги по кредитах, які на вас оформили шахраї. Якщо ви помітили в історії кредити, до яких не могли бути причетні – необхідно повідомити правоохоронні органи. Це допоможе в подальшому, якщо банк або МФО будуть пред'являти до вас претензії.
- Звернутися в бюро кредитної історії, щоб виправити помилки в документах. Напишіть в бюро заяву про недостовірність даних у кредитній історії, надавши копії документів, які це підтверджують. Бюро звернеться до банку, який уточнить інформацію і виправить її протягом 15 робочих днів.
FAQ
1. Які банки працюють із чорним списком? - Якщо ви опинилися у чорному списку, насамперед потрібно виправити свою кредитну історію. Взяти невеликий кредит із чорним списком і вчасно його погасити в МФО – один із варіантів вирішення проблеми.
2. Де взяти кредит, якщо ти в чорному списку Україна? - Мікрокредитні організації співпрацюють із позичальниками, у яких погана кредитна історія чи прострочення. У МФО ви зможете взяти кредит готівкою з чорним списком без зайвих документів та затримок.
3. Де взяти гроші, якщо ти в чорному списку? - На Minfin.com.ua можна знайти безліч пропозицій від мікрокредитних сервісів, які готові запропонувати допомогу в отриманні кредиту з відкритими простроченнями та чорним списком.