Мінфін - Курси валют України

Встановити

Про компанію

Рейтинг компанії: 78.47 / 100

БистроЗайм (Bistrozaim) — надають швидкі онлайн позики до зарплати. Кредити надаються ТОВ «Служба миттєвого кредитування» (код ЕДРПОУ: 38839217).

Свідоцтво про реєстрацію: ІК № 118 від 24.09.2013, видане Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг.

Керівник — Новікова Олена Валеріївна

Переваги:

 • сервіс надає можливість отримання позики на банківську картку або готівкою на розсуд клієнта;
 • немає прихованих комісій і внесків;
 • можливе дострокове погашення кредиту без штрафів;
 • онлайн чат для підтримки клієнтів;
 • офіси організації розташовані в багатьох містах України, тому взяти гроші в борг можна як в Києві, так і в інших регіонах України, так само є можливість оформити кредит онлайн

Недоліки:

 • служба підтримки працює тільки з пн по пт з 10:00 до 20:00;
 • фактично сума початкового позики набагато менше зазначеної на сайті;
 • незручний особистий кабінет

Мінімальні вимоги до позичальників в Бистрозайм:

 • вік клієнта повинен знаходиться в межах від 18 років до 75 років;
 • наявність ідентифікаційного номера, а також посвідчення особи громадянина України, тобто паспорта;
 • наявність банківської карти, для отримання грошей в режимі онлайн; Наявність діючого номера мобільного телефону;
 • наявність електронної пошти

Кредит можна отримати:

 • при реєстрації на сайті, заповнивши заявку та вказавши дані позичальника. Тоді кошти буде зараховано на банківську карту, яку буде вказано при реєстарції.
 • звернувшись у відділення, якщо воно територіально розміщене у вашому місті (адресу відділень можна взнати на сайті). Працівник компанії самостійно внесе ваші дані та видасть кошти готівкою

Способи погашення кредитів:

 • оплата через термінал
 • на розрахунковий рахунок
 • готівкою у відділенні

Також у компанії присутня програма лояльності та акції.

Головний офіс:69037, м. Запоріжжя, вул. Незалежної України, 39-А, оф. 25
Графік роботи:

Відгуки про компанію — 116

1/5
bereddy682022-02-04 23:30:24
Твари редкостные звонят третьим лицам по сорок раз в день
1/5
SofaRid2022-01-23 13:27:38
Немаленький процент… И с первого дня просрочки уже передают ваши данные коллекторам… ни в одной компании такого нет. Всякое бывает, остальные лояльно относятся к 3 дням просрочки, а эти уже сразу выбивают с 1 дня если не оплатил, пытаются деньги автоматически снять с карт…
1/5
654321ira2021-11-07 01:49:48
Надали позику невстановленій особі на моє ім'я
1/5
andrii1929292021-10-30 09:38:53
Всі хто став жертвою цього мфо не мовчіть 27.10.2021 написав заяву до поліції про шахрайські дії саме не збоку невідомої особи яка взяла на вас кредит, а на саме мфо і на її директора Новікова Олена Валеріївна. Ситуація почалася з того що на мене було оформлено шахрайський кредит, я вирішила його сплатити, це було в 08 місяці коли це сталося я телефонувала і писала звернення до мфо і вони мали занести мене до чорного списку, але ніхто цього не зробив, зараз на питання чому ви це не зробили вони просто кладуть слухавку, на прохання скинути копію кредитного договору який я начебто підписувала теж мовчать, на прохання сказати на яку карту були отримані кошти говорять що на карту моно банку хотя я ніколи не була власницею цього банку, навіть телефонувала до цього банку зоб перевірити цю інформацію. Все схоже на те зо саме МФО робить такі не законні дії.Якщо ви стали також жертвою то обов’язково звертайтеся в поліції ну і готовте позив до суду
1/5
345940252021-08-19 11:37:34
Систематичне порушення Законів і Конституції України.
Порушують нещодавно прийнятий закон 4241.
Погрози, шантаж, шахрайство, дзвінки третім особам без дозволу.
Не рекомендую користуватися послугами данної організації, будуть телефонувати вам і вашим знайомим, а також родичам.
3/5
Qwerty28772021-06-23 14:01:25
Мой сын имел неосторожность взять кредит в этой компании. Дело даже не в том, платил он или нет...., это был не единственный кредит. Год назад я связалась со специалистом, который предложил мне выплатить три тела кредита и кредит будет закрыт. Я, мама, сама лично оплатила 5700 грн. Если бы ребенок, то сомневалась бы… Прошел год, квитанция лежала долго, но сейчас, к превеликому моему сожалению ее нет. Го спустя пришло сообщение, на которое я отреагировала, перезвонила и, другой специалист говорит, что оплат не было и предложил закрыть кредит суммой тела кредита.Я в шоке… Всем советую бессрочно хранить квитанции и требовать справку о закрытии кредита. В плане возврата предлагают варианты приемлемые, в е- гроші с 2 тысяч уже за 50 000 о списании % и речи нет.
1/5
Netmicrozaymov2021-06-09 00:18:24
Я, к большому сожелению, являюсь клиентом этой компании. У меня есть активный займ на сумму 12000, каждый две недели я плачу 3873 за продление займа. Тело кредита я наверное отдала уже дважды… Процент огромный… Насколько мне известно что это не совсем законно, но сил и блата ругаться с ними у меня нет… Оплатить услуги адвоката не могу пока позволить… Сегодня из-за мошеничеких действий мою зарплатную карту заблокировали, дата оплаты тоже сегодня. В 16.50 я позвонила на горячую линию где мне очень грубо ответили, исключительно на русском языке, трижды соединяли с разными специалистами и на мою просьбу перенести оплату на завтра, мне очень не культурного, чуть ли не матом сказали нет. Я попросила дополнительный договор, ведь это только один день. У меня, увы, много займов, из последних сил тяну эти космические проценты и боюсь испортить КИ. Мне так грубо ответили, меня унизили и сказали нет, что это моя проблема. Мне стало жутко страшно когда на меня насилия кричать и хамить. Читайте отзывы, это ужасная компания! Не повторяйте мои ошибки! НИКОГДА не берите тут займ! Очень маленький срок, акций для лояльных клиентов нет! Мой предыдущий отзыв удалили там я более подробно описала какие слова мне говорили и что 'рекомендовали'. Обходите стороной эту МФО!
1/5
steishame2021-05-18 14:38:07
Ещё изначально была усведомлена работой этого займа, была уверена что всегда буду обходить его 10-й дорогой но к сожалению понадобились средства. Обратилась в первый раз вроде как более менее, погасила досрочно. Спустя 2 дня решила вновь взять, сумма мне не понравилась и я не стала подписывать договор. Спустя 3 дня решила всё же подписать так как выгодного предложения не было. А теперь начинается самое интересное дамы и господа… И так, в моём личном кабинете была привязана одна карта но случилось непоправное и мне понадобилось в срочном порядке её закрыть, закрыла я ее до заяки в Быстрозайме. Вот захожу в свой кабинет и подписываю и собственно через 1 минуту приходит уведомление что средства не могут зачислиться потому что закрыта карта и тут я как говорится лохонулась и не сменила ее до получения займа, ну с кем не бывает подумала я всего лишь нужно теперь обратится к Быстрозайму чтобы они переслали средства на другую активную карту думала я но не тут то было. Согласно правилам Кредитор имеет право отказать в выдаче займа если средства технически не могут зачислиться именно это у меня и было. Средства никак не могли зачислиться потому что карта закрыта и это мне сказал мой же Банк в который они заставили меня обращаться за кучей справок и т.д. При выдаче займа автоматически за каждый день начисляються проценты но как 14.05 я взяла займ так и до 18.05 ( сегодня) процент один и тот же хотя 29.05 я должна была вернуть полную стоимость в размере 4620. Это и подтверждает то что средства не у меня, а у них и мне их просто не зачислили хотя договор подписан и средства по их документам зачислены но мой Банк говорит о том что их нет и не было был отказ при начислении. Звонила на горячую линию 4 дня подряд. Все хамы, толком ответа дать не могут, психованные прям аж жесть. Начали требовать номер транзакции денежного перевода мол чтобы доказать что банк мой отправил их средства обратно. Банк сказал мне 100 раз то что как можно вернуть то чего нет вообще? какой номер? «всем банки выдают а Вам нет это не наши проблемы» сказал студент по голосу лет так 20. По итогу подарила им 3500 погасив на сегодня 3990. Решила что мои нервы мне дороже и никакие деньги того не стоят! Всё вернется бумерангом! Лживые и подлые других слов нет. НИКОГДА НЕ ОБРАЩАЙТЕСЬ СЮДА есть множество выгодных МФО и с нормальным персоналом а не с хамами которые не умеют адекватно СЛУШАТЬ и СЛЫШАТЬ!
1/5
yulyasonechko2021-05-13 19:19:38
Брала кредит, просрочила на один день оплату без предупреждения сняли утром 400 грн я после этого заплатила проценты 920 грн и продлила в тот же день без предупреждения снова сняли 400 грн. На гарячий линии кормят тем что типа заявку рассматривают но с подачи заявки прошло два дня. Хамят! Номер руководства не дают причину не называют почему не могут дать!
1/5
Patients2021-04-29 16:10:49
Зверталась не Я, а мій близький родич. Я телефонувала на гарячу лінію вчора ніхто трубки не брав, а сьогодні Я дотелефонувалась. Мені нахамили були використані такі фрази, як «дізнаєтесь номер, звоніть, до побачення та скинула» (Хоча я сказала, що зараз секунду назву), «називайте скоріше номер» В такому негативному тоні, з такою інтонацією всю розмову, навіть не назвала своє ім'я!!! Не рекомедую брати взагалі там, так як після того, як Ви візьмете там кредит зіштовхнетеся з таким жахливим відношенням! Після цеї розмови В такому тоні мені стало погано з серцем!

Як отримати кредит в Бистрозайм

Заповніть коротку анкету, вказавши всю обов'язкову інформацію про себе. Вона повинна бути актуальною і достовірною, оскільки ґрунтуючись на ній кредитор приймає рішення про видачу кредита.

Дочекайтеся рішення. Система приймає рішення моментально і відправляє його вам в SMS і на email.

Отримайте гроші. При позитивному рішенні система миттєво перераховує гроші на вашу картку.

Бистрозайм: основна інформація про МФО

На ринку мікрокредитування в Україні компанія Бистрозайм працює вже не один рік, з 2011-го. За цей час вона змогла здобути корисний досвід, вивчити потреби клієнтів і розробити свій стиль і принципи роботи.

Цей той надійний фінансовий помічник, до якого можуть звернутися різні категорії населення в разі скрутних ситуацій, коли терміново потрібні гроші на вигідних умовах позики. У Бистрозаймі можна отримати до 15 000 гривень на два місяці, з умовою продовження договору.

Для багатьох клієнтів такі умови мікрокредитування стають найбільш вигідними, доступними і реалістичними. Якщо трапилися непередбачені фінансові проблеми, звернутися в МФО можна навіть у вихідний день, компанія завжди відкрита і готова надати допомогу.

На яких умовах можна отримати позику

Фахівці компанії Бистрозайм ретельно вивчають побажання клієнтів за умовами кредитування і розуміють, що найбільшу складність при отриманні кредиту викликає збір документів. Він значно затягує процес і може призвести до ще більших проблем людини.

Тому в Бистрозаймі видають мікрокредит, не уточнюючи в більшості випадків працевлаштування людини, що звернулася до них, її зарплату, інші доходи. Компанія довіряє своїм позичальникам і вважає, що фінансове становище, як і соціальне, не повинно грати роль при ухваленні рішення про грошову позику.

Хто може звернутися за фінансовою підтримкою в Бистрозайм

Серед клієнтів МФО представники самих різних категорій населення країни.

Можна звернутися за допомогою і тим, хто не може надати офіційний звіт про зарплату або інші доходи, хто не може або не хоче брати поручителя для оформлення договору. Але для того, щоб убезпечити своє фінансове становище і уникнути роботи з шахраями, аферистами, Бистрозайм розробив кілька обмежувальних заходів.

Щоб стати клієнтом компанії, слід відповідати декільком вимогам.

 1. Перебувати у віковій категорії від 18 до 75 років.
 2. У позичальника повинен бути при собі ідентифікаційний код.
 3. Знадобиться також раніше оформлена банківська карта (якщо буде замовлення на кредит в режимі онлайн).
 4. Працівникові компанії потрібно сказати номер телефону та інші контакти, наприклад, адреса електронної пошти.

Інформація по кредитуванню від компанії Бистрозайм

Перед тим, як погоджуватися на умови позики і ставити свій підпис під договором, рекомендується ретельно вивчити всю інформацію про даний продукт МФО. Має значення, під який відсоток видається сума, в якому вона може бути розмірі, скільки клієнт-позичальник має часу на повернення позичених грошей. Компанія часто оголошує різні акції, знижки на відсотки з мікрокредитування.

Особливо важливо мати повні відомості про роботу і пропозиції Бистрозайма тим, хто звернувся вперше і серед клієнтів є новачком. Такі особи можуть отримати 2000 гривень під 0,01 відсотків. А коли діє акція, сума може вирости до 15 000, також під нуль відсотків. Рідко від якого кредитора можна очікувати більш вигідні умови. Хоча сума для першого кредиту видається під 0,01 відсотків, існує сувора вимога до строків повернення. Гроші слід віддати протягом 16 днів. Другий кредит буде виданий вже під 2 відсотки.

МФО Бистрозайм видає тільки по одному кредиту клієнту. Щоб отримати ще суму, потрібно віддати першу позику, по-іншому гроші оформити не можна. Іноді клієнти отримують відмову в кредитуванні, по тій або іншій причині. Але це не означає, що не можна з заявою на мікропозику прийти ще раз, це можна зробити через місяць.

Калькулятор від Бистрозайм для підрахунку витрат по кредиту

Навіть якщо склалися надзвичайні обставини і гроші потрібні дуже терміново, все ж потрібно продумати, скільки доведеться платити щомісяця, скільки потрібно переплатити. Зробити такі підрахунки дозволяє спеціальний калькулятор, розміщений на одній зі сторінок офіційного сайту організації.

Калькулятор має кілька вікон, в яких вказується сума позики, процентна ставка, дата погашення кредиту. Іноді клієнти організації можуть скористатися вигідним промокодом, що забезпечує більш вигідні умови кредитування. Якщо він є на руках, ним обов’язково слід скористатися, щоб зменшити витрати по кредитуванню.

Бистрозайм завжди дає актуальну інформацію про нові кредитні продукти, про наявні акції, знижки. Такі відомості містяться у новинному розділі.

Процес оформлення кредитної позики

Робота фахівців МФО Бистрозайм відрізняється оперативністю вони розуміють, що багатьом людям, які звернулися до них, гроші потрібні терміново, і немає часу довго збирати папери, міркувати над питанням доцільності отримання кредиту без відмови.

Тому в компанії розробляються інноваційні технології для кредитування, серед них — видача грошей в режимі онлайн. Як відбувається процедура.

 1. Якщо людина не може підійти до відділення, вона завжди може зайти на сайт компанії і оформити кредит онлайн.
 2. На сайті треба заповнити спеціальну форму, створити особистий кабінет клієнта.
 3. Потім робиться заявка із зазначенням особистих даних.

Часто громадяни звертаються і до відділення МФО Бистрозайм. У такому випадку процес позики здійснюється в такій послідовності.

 1. Позичальнику потрібно взяти свої документи (паспорт, ІПН) і підійти до фахівця.
 2. Він заповнить правильно заяву з даними клієнта.
 3. Після розгляду заявки оголошується рішення. Якщо воно позитивне, гроші в кредит готівкою можна отримати в касі.

Обидва ці способи прості, доступні, зрозумілі, дозволяють швидко отримати необхідну грошову суму. Через сайт людина оформляє кредит сама, діючи за вказаною інструкцією. А у відділенні основну роботу виконує фахівець, він заповнює практично всі папери.

Як погашається взятий кредит?

Кредитна організація Бистрозайм передбачила кілька зручних і простих способів погашення позики. Клієнт повинен мати всі умови для того, щоб ніщо не заважало повертати гроші.

 1. Зробити це можна в одному з відділень компанії. Якщо ви не впевнені, які з них розташовані недалеко від будинку або роботи, можна скористатися інформацією на сайті Бистрозайм.
 2. У відділенні банку, якщо воно в районі проживання. Різні банки приймають гроші для погашення таких кредитів.
 3. Через термінали самообслуговування, їх багато в кожному місті.
 4. Через онлайн-банкінг, якщо є банківська картка та гроші на ній для погашення кредиту.

Можна вибрати будь-який із запропонованих способів, щоб вчасно і в потрібній сумі внести гроші за умовами договору.

Що робити, якщо немає можливості повернути гроші?

Найголовніше — не ховатися від проблеми. У компанії Бистрозайм можуть запропонувати пролонгацію (продовження) договору. Слід зателефонувати на гарячу лінію, обговорити питання з консультантом. Продовжується термін на 16 днів, за такий період можна знайти вирішення питання. Якщо і після відстрочки клієнт не повертає позику, його чекають великі штрафи.

У чому переваги співпраці з Бистрозайм і отримання кредиту в цій компанії?

Бистрозайм є однією з найпопулярніших МФО, в які приватні особи звертаються за фінансовою допомогою. Постійно зростає кількість клієнтів, які користуються тими чи іншими кредитними пропозиціями. Які переваги у компанії?

 1. Бистрозайм довіряє своїм клієнтам і не вимагає зайвих паперів і зобов’язань для оформлення позики.
 2. При оформленні кредиту висуваються вигідні, зручні умови за договором, що зберігаються протягом усього терміну.
 3. Компанія при ускладненнях з виплатою позики може запропонувати пролонгацію кредиту. За її умовами виплата грошей відсувається навіть на 16 днів.
 4. Постійні клієнти користуються переважними умовами обслуговування. Навіть якщо людина тільки вдруге прийшла за грошима, вона вже може отримати позику не 2 000, а 15 000 гривень.
 5. Можливо оформлення кредиту в режимі онлайн і отримання позики на банківську картку. Це особливо зручно для тих, хто живе далеко від міст, де є представництва Бистрозайма.

Існують і інші плюси звернення до МФО .

Чи є недоліки роботи мікрофінансової організації Бистрозайм? Клієнти повинні бути готові до того, що гроші слід обов’язково повернути в термін. Якщо не домовитися про пролонгацію в разі утруднення з виплатою, підуть серйозні штрафні санкції. Позику в будь-якому випадку доведеться повернути.

Це жорстка вимога може вважатися недоліком тільки для тих, хто не обов’язковий по відношенню до позичених грошей. В цілому компанія Бистрозайм працює професійно, якісно. Вона має величезну кількість відділень і точок продажів, звернутися в які можна і у вихідні дні.

Чи можуть відмовити в кредиті в Бистрозаймі?

Незважаючи на політику лояльності і довіри по відношенню до клієнта, яка діє в цьому закладі, зрідка звучать і відмови в позиці. Що може бути їх причиною?

Неправильно вказані особисті дані в заявці або інших документах для видачі позики.

 1. Карта заблокована або недійсна, в такому випадку МФО не може перерахувати на неї суму кредиту.
 2. Працівники організації не можуть зв’язатися з заявником по телефону або через електронну пошту.
 3. Можуть отримати відмову і постійні клієнти компанії, якщо їх попередній кредит недавно закритий, а система не оновлювалася і не бачить факту погашення позики.

Що робити при відмові? Слід з’ясувати причину даного рішення Бистрозайма. Якщо знайдена помилка в документах, потрібно заповнити заявку заново, але правильно.