Мінфін - Курси валют України

Встановити
АлексКредит

Оформлення на сторінці недоступне

Кредит в АлексКредит

Показати інші кредити

Про компанію

Рейтинг компанії: 65.54 / 100

АлексКредит (AlexCredit) — мікрофінансова установа, яка вийшла на український ринок онлайн кредитування в 2017 році.

Юридична назва: ТОВ «АлексКредит» (Код ЄДРПОУ: 41346335)

Свідоцтво про реєстрацію: ФК № 930 від 08.08.2017 року

Засновник: Товариство з обмеженою відповідальністю «Єммас кредит Україна» — 100%

Бенефіціари:

 • Хендельман Борис

 • Беніш Мені

 • Фішман Ілля

 • Гренікас Йосеф Реувен

 • Цук Моше

Керівник: Попудренко Анатолій Володимирович

Головний офіс:49044 м. Дніпро вул. Якова Самарського, 12-А
Графік роботи:

Відгуки про компанію — 121

1/5
viko4ka232023-02-08 15:14:10
Кредит реструктиризований, самі запропонували рік реструтиризації, а зараз пишуть в УБКІ що просрочення, звернулась в УБКІ щоб вирішили питання, сказали що алекс підтвердив просрочення.Спілкувалась у чаті з Аліна, IП1011 каже воно не розуміє таке слово, кредит просрочений, закрию так вони змінять статус, кажу ви розумієте що там буде просрочення 360 діб, кредитний рейтинг впаде…
скрін тут чату
https://prnt.sc/MJZJ1DJ9YanD
Раніше була така ситуація з дінеро, так вони по старому кредиту інформацію не оновлють, в УБКІ пишуть новий і пише реструктиризація, після закінчення реструктиризації вони пишуть що кредит був закритий тоді коли почалась реструктиризація, і просрочення не нараховуються.
1/5
babesh2022-12-16 20:16:38
Я сплатила цей кредит.
Це коштувало мені ДУЖЕ великого стрессу.
Я брала 1,5 тисячи гривень, які під час війни, перетворились на 10! Почали наводити жаху на мою родину, що зараз біженці з Харкова, 2 членів сім'ї хворі на рак. Не нехтували писати родичам про 10 тисяч (які, повторюю, я не брала). Потім погодились з барського плеча, щоб я віддала їм 3 з реструктуризацією.
Щомісясь оце віддавала їм по тисячі, хоча в самої роботи нормальної нема.
Коротше, їхні колектори роблять треш!
Краще з ними не зв'язуватись.
1/5
OlgaChepur2022-12-11 22:49:03
Не повідомили про відновлення нарахування відсотків за позикою. Включають колекторів з погрощами, які займаються психологічним насиллям і тиском. Коли говориш, що запис розмови робиться і просиш зменшити суму боргу, як обіцяв зробити їх працівник в живому чаті то телефоні дзвінки скидують. З суми позики 3000грн.нарахували до повернення 23400грн. Взнають невідомо де телефони інших осіб і починають терор, тиск, погрози, залякування. Прошу провести розслідування діяльності данної установи.
1/5
Nadyastr2022-11-15 08:43:13
Коли СБУ вже прикриє цю гидоту!!??? Вони працюють за гроші окупантів, обирають людей щоб збагачувати загарбників!!! Їх уставний капітал складається із грошей расії
1/5
Cheran2022-11-10 21:48:16
Кто то прикроет уже этих ***? В стране война, они кошмарно людей несуществующими долгами!!! Первый раз о таких узнал вообще!!!
Конторку прикрыть, арестовать счета, конфисковать имущество в пользу ЗСУ!!! Это же какие то финансовые диверсанты для общества! Война в стране!!!
1/5
Polig302022-09-29 16:44:44
Компанія яка включає автоматичне списання з ваших карток, які ви авторизувати. На домовленості не хоче йти, війна тільки в нас… Перевипускайте свої картки, що з вас не списали кошти.
А краще не беріть кредит.
4/5
Adrian102022-07-20 12:00:15
Нормальна кантора, яка лояльна до своїх клієнтів. Заборгував в них 3000 грн + проценти, не міг віддати 2 тижні, пояснив ситуацію, ті зробили відстрочку. За два тижні все віддав як і казав, гроші після того також дають. З мінусів це те що не дають постійним клієнтам промокоди, ну і звичайно ж відсотки
1/5
Casey2022-06-07 14:57:52
Хотела взять кредит, впервые в жизни. Отказали, ещё и за регистрацию сняли деньги, спасибо большое 👌😐
1/5
oksi772021-12-24 13:19:27
Пришла не понятная смс что это .«Борг може бути продано в будь-який момент, але у вас є шанс розстрочити суму на декілька місяців. 0678802774; 0500289484; 0634839415.

Як отримати кредит в АлексКредит

Заповніть коротку анкету, вказавши всю обов'язкову інформацію про себе. Вона повинна бути актуальною і достовірною, оскільки ґрунтуючись на ній кредитор приймає рішення про видачу кредита.

Дочекайтеся рішення. Система приймає рішення моментально і відправляє його вам в SMS і на email.

Отримайте гроші. При позитивному рішенні система миттєво перераховує гроші на вашу картку.

Важливо

Фінансовий портал «Мінфін» не надає кредити. У нас на сайті ви можете знайти тільки ознайомчу інформацію, яка допоможе зробити вибір необхідної послуги.

Про компанію Алекс Кредит
____________________________

AlexCredit — мікрокредитна організація, яка змогла за досить короткий термін діяльності набрати велику базу постійних клієнтів і величезна кількість позитивних відгуків користувачів.

Автоматичне схвалення заявок в онлайн режимі дає можливість не відвідувати представництво компанії особисто.

Компанія видає кредити згідно з чинним законодавством України.

Клієнт має можливість одночасно отримати тільки одну онлайн позику на нетривалий часовий проміжок. Нові клієнти можуть скористатися деякими преференціями: знижена відсоткова ставка. Також для отримання більш кращих умов кредиту, клієнт може використовувати промокоди та знижки.

✅ Переваги Алекс Кредит

 1. Цілодобова робота сервісу;
 2. Компанії не потрібна довідка про доходи.

🛑 Недоліки Алекс Кредит

 1. Висока процентна ставка по кредитах;
 2. Високі штрафи за несплату.

Як оформити онлайн кредит в AlexCredit?

Цей процес досить простий і автоматизований. Кредит на карту можна отримати, пройшовши кілька етапів.

Крок 1. Особиста інформація.

Необхідно перейти на офіційний сайт Алекс Кредит в розділ оформлення кредиту. Клієнтові потрібно ввести такі дані: ПІБ, стать, дату народження, номер телефону, електронну пошту, ІПН. Далі потрібно ознайомитися і підтвердити, що ви повністю вивчили і згодні з умовами надання позики, це здійснюється шляхом натискання кнопки «Далі».

Після натискання система надішле на вказаний вами номер SMS з кодом для підтвердження. Необхідно ввести код в вказане поле і клікнути «Відправити».

Крок 2. Адреса проживання і працевлаштування.

Даний етап вимагає заповнення інформації за місцем фактичного проживання і місця роботи.

Крок 3. Дані банківської карти.

На даному етапі вводиться інформація про банківську карту.

Після цього потрібно ввести суму застави — значення яке було утримано з банківського рахунку (сума в межах 2 грн).

Крок 4. Ідентифікація.

Після заповнення даних, завершальний етап — завантаження фотографії на сайт.

Ваша фотографія повинна бути максимально чіткою, на ній вам необхідно тримати паспорт в руках (в розгорнутому вигляді). На зображенні має чітко простежуватися дані паспорта і вашого обличчя. Після завантаження фотографії, необхідно натиснути «Далі».

Крок 5. Завершення.

Система, обробивши ваші дані підведе підрахунок прийнятного результату. Підсумком може бути наступне:

 1. Повне схвалення кредиту;
 2. Схвалення кредиту з внесенням деяких змін в умови (може змінитися термін або обсяг кредитування);
 3. Відмова від надання кредиту.

Після закінчення, на зазначену вами електронну пошту надійде лист, в якому буде міститися договір і графік погашення заборгованості. Підтвердивши згоду з умовами, вам надійдуть кошти на карту. Для підтвердження необхідно перейти за посиланням в листі. Ви можете зайти в особистий кабінет сервісу і відстежувати там всю необхідну інформацію по кредиту.

Відмова в позиці: що робити?

У разі відмови від надання кредиту з боку Алекс Кредит, то клієнту потрібно перевірити введення дані. Потрібно розглянути і при виявленні виправити помилки в ПІБ, паспортних даних, ІНН і т.д. Необхідно повністю розкрити інформацію про доходи та витрати.

Після цього потрібно перевірити дійсність банківської карти. Може бути карта заблокована і закінчився термін її використання. Або ж на ній недостатньо коштів для процедури верифікації.

Рішення про надання позики приймається системою в автоматичному порядку, грунтуючись на введених даних і алгоритмі. Термін кредитування та сума — основні фактори, що впливають на схвалення і відмова. Також рекомендується звернутися в УБКІ, на предмет наявності попередніх незакритих кредитів.

У разі відхилення ряду заявок, рекомендується почекати декілька діб (поки оновитися база даних УБКІ). Якщо ж ситуація не зміниться, і ви знову отримаєте відмову, то можна спробувати скористатися послугами інших мікрофінансових організацій, які дають позики на інших умовах.

🔄 Повернення кредиту в AlexCredit

МФО Алекс Кредит надає кілька способів погашення кредиту:

 1. безпосередньо на сайті компанії, використовуючи банківську карту;
 2. за номером кредитного договору, в терміналах Приватбанку, Ibox, EasyPay;
 3. переказ за реквізитами організації в банку України;
 4. використовуючи сервіс Приват24.

Клієнт має можливість повернути кредит в будь-який час. Також для позичальників передбачено погашення достроково (сума уточнюється в особистому кабінеті, після проходження авторизації), також можна повернути борг частинами. Дані для проведення платежів закріплені в договорі і особистому кабінеті клієнта.

Прострочив кредит: що далі?

У разі непогашення кредиту в встановлений термін, буде нарахована пеня.

Наслідки подальшого непогашення кредиту наступні: МФО буде змушене звернутися до суду і в процесі виконавчого провадження з боржника буде відшкодована сума і витрати на судочинство. У УБКІ буде передана інформація про кредит, що позначиться на кредитної історії клієнта.

Якщо у вас виникли труднощі з виплатою кредиту, то слід обов’язково зв’язатися з менеджером Алекс Кредит. В процесі буде знайдено якийсь компроміс з цього питання.

Пролонгація позики в Алекс Кредит: чи є можливість?

У разі виникнень труднощів з погашення, клієнту доступна опція пролонгації (продовження позики). Пролонгація дозволить залишити процентну ставку на тому ж рівні і не вплинути на кредитну історію.

Для продовження терміну, необхідно виконати наступне:

 1. Зайти в особистий кабінет AlexCredit;
 2. Вибрати термін пролонгації;
 3. Погасити заборгованість по відсоткам;
 4. Заплатити комісію за продовження;
 5. Підписати угоду до чинного договору.

Перед тим як оформляти продовження, слід упевнитися про наявність грошових коштів в певному розмірі на вашому банківському рахунку. Клієнт може самостійно вибрати термін пролонгації. Але важливо, вчасно виплачувати тіло боргу, нараховані відсотки і комісії.

Програма лояльності AlexCredit

Клієнтам доступна багаторівнева програма лояльності.

Постійні клієнти отримують промокодом для отримання ексклюзивних умов кредитування (на періодичній основі). Вони вводяться в певне поле в процесі оформлення кредиту.

Відгуки про AlexCredit

На сайті Minfin.com.ua ви можете прочитати відгуки про діяльність компанії і залишити свою думку. Поділившись своїми думками, ви покращуєте работку компанії і дозволяєте користувачам оцінити плюси і мінуси AlexCredit.