kzbaf 26 січня 2024, 12:23
Добрый день. Столкнулась с проблемой, банк отказывается возвращать мои деньги. Я продала криптоактив, человек взял мой ордер, перевел мне гривну, а я ему перевела криптовалюту. Мы оба подтвердили что деньги отправлены/получены, ордер был завершён успешно, все довольны. После этого, мошенник подаёт на меня жалобу в банк о том что я шахрай, якобы он не получил свой криптоактив, и мой счёт блокируют. Хотя это невозможно, так как ордер завершается только после подтверждения двух сторон, а обе стороны все подтвердили. Так же, если бы он не получал криптоактив, он бы мог подать апелляцию, и служба поддержки бинанс в короткие сроки бы разобралась с этим. Мне сообщили о том, что мой счёт заблокирован, и нужно приехать в отделение банка. Отделение находится в г. Славянск, ул. Свободы 6, в 40+ км от моего места жительства. Так же сообщили, что сделать возврат в удаленном формате невозможно.
Я приехала, написала заявление на возврат средств, мне сказали ожидать ещё час-два, и мне нужно погулять. Но все произошло быстрее, и уже через 40 минут мне позвонили и сказали придти в отделение, чтобы закончить оформление возврата. Я ожидала того, что будет как в других банках, с которыми был опыт возврата средств, то есть пришла — написала заявление, оставила счёт на который вернутся деньги, ожидаю 1−3 дня и все готово.
Но не в этом случае. В банке сообщили, что отказываются вернуть мои деньги, и есть два варианта. Первый — отдать мои деньги мошенникам, и второй — написать заявление в киберполицию, и взять документ на бирже о том, что я не мошенница, что мой аккаунт чист, и за мной нет никаких подозрительных действий. И все это было бы не проблема, но 1) На бирже Бинанс отсутствует такая форма документа, ее не существует в природе. Поэтому взять этот документ невозможно.
2) Заявление в киберполицию я не могу написать, так как я не знаю ФИО человека, на которого мне нужно жаловаться. Банк так же ФИО мошенника не сообщает.
Итого, банк просит от меня невыполнимого. Единственное, сотрудник поддержки бинанс сообщил мне в чате поддержки, что мой профиль активен, подозрительных действий за мной нет, со мной все в порядке. Но этого для банка мало.
У меня есть все доказательства моей правоты, а у мошенника таких доказательств нет. Запрашивал ли банк доказательства того, что я обманула его? Нет, иначе меня бы не блокировали, за неимением доказательств.
У меня все доказательства на руках, наш ордер был завершён успешно, я перевела ему криптоактив, а так же сообщение от службы поддержки бинанс что мой аккаунт чист.
Дозвониться на горячую линию я не могу, так как мой аккаунт заблокирован. Робот просит внутренний номер сотрудника, которого я не знаю, и узнать нигде не могу. Чат бот мне недоступен по той же причине, в ответе на почте меня направляют в отделение банка, а в самом отделении банка у меня просят несуществующие документы, и этот круговорот пинаний бесконечен.
Итог: Банк заблокировал мой счёт по жалобе мошенника у которого нет доказательств, я, имея все доказательства, разблокировать счёт и получить свои деньги не могу.
Банк мне не оставляет выбора, кроме как собрать все доказательства, распечатать их, вызвать в отделение банка полицию, писать заявление и обращаться в суд. Другого способом забрать свои деньги я не вижу.
PUMB 26 січня 2024, 15:02
Вітаємо!

Ми вже передали надану Вами інформацію у роботу відповідального підрозділу. Після з'ясування всіх обставин ми неодмінно повернемося до Вас зі зворотнім з'язком щодо даної ситуації.
PUMB 29 січня 2024, 15:28
Вітаємо!

Зворотній зв’язок відправлено Вам у приватні повідомлення задля збереження банківської таємниці.
andron1973 25 січня 2024, 16:48
Відділення за адресою: Дніпро, пр-т Слобожаньский, 74
Сегодня пришлось посетить отделение ПУМБ в Днепре для уточнения моих данных. Предоставил им ID паспорт, но этого оказалось мало, нужно было ещё бумажный носитель с пропиской. На мой ответ что, в ID паспорте есть чип со всей информацией — сотрудник сообщил, (внимание!!!) — у нас нет оборудования для считывания такой информации))))) ЖЕСТЬ. До этого обращался к нотариусам несколько раз — у каждого не возникало вопроса по прописке.(Нужен был только ID паспорт)
PUMB 25 січня 2024, 17:15
Вітаємо!

Нам прикро, що дана ситуація викликала у Вас негативні емоції. Ми бажаємо розібратися детальніше, тому написали Вам у приватні повідомлення для уточнення деталей. Після отримання додаткової інформації та завершення нашої перевірки ми обов'язково надамо Вам вичерпну відповідь.
PUMB 28 січня 2024, 15:53
Вітаємо! На жаль, ми так і не отримали від Вас відповіді. Просимо надати додаткову інформацію у приватних повідомленнях аби у нас була можливість провести перевірку.
GeorgM 25 січня 2024, 13:25
На данный момент нет выбора и по этому приходится пользоваться ПУМБ.
Возник вопрос, у нас что, все настолько богатые, что могут позволить себе покупать Айфон или Смартфон? Может я где-то пропустил пункт, что при открытии счета в банке, выдаётся как минимум старенький смартфон? На сколько я понимаю, ПУМБ решил обогнать ДЕРЖАВУ и стать «ПУМБ в смартфоне», с лозунгом: «Дай нам заработать — возьми у нас кредит и купи себе смартфон, либо откатывайся назад — в прошлое, и ходи с „наличной“ ибо Тебе с нами не по пути.»
Т. к. воспользоваться интернет-банкингом ни на компьютере, планшете, ноутбуке (любой браузер) — НЕВОЗМОЖНО!!! Самое интересное, что в Договоре не указано, что Банк по своему хотению, в одностороннем порядке и на своих условиях может навязывать использование только одного вида банкинга (ТОЛЬКО МОБИЛЬНЫЙ) таким образом ограничивая мои права, как Клиента.
PUMB 25 січня 2024, 13:42
Вітаємо!

Ми зробили нашим пріоритетом розвиток мобільного додатку ПУМБ Online як найдинамічнішого каналу зв'язку з клієнтами, що дозволяє нам оперативно запроваджувати новаторські рішення, пропонуючи нашим користувачам сучасний сервіс. Нам дуже шкода, що відсутність веб-версії спричинила для Вас незручності. Просимо надіслати Ваші ПІБ та фінансовий номер телефону в особисті повідомлення, щоб ми могли зареєструвати Ваш відгук та врахувати його для покращення роботи наших сервісів.
sh1980 24 січня 2024, 14:12
Банк, який вимагає погасити кредит, який клієнт ніколи не брав. На звернення клієнта, надати документи по яких був виданий кредит, відповідають, що не можуть це зробити.
При цьому повідомляють, що передають документи до виконавчої служби. Жодній людині не раджу ставати клієнтом банку.
24 січня 2024, 14:48
Вітаємо!

Нам дуже шкода, що дана ситуація викликала у Вас негативні емоції. Ми бажаємо розібратися детальніше і просимо надіслати у приватні повідомлення Ваше ПІБ та фінансовий номер телефону на який Ви отримуєте дзвінки. Ми неодмінно надамо Вам вичерпну відповідь після проведення детальної перевірки.
PUMB 28 січня 2024, 15:55
Вітаємо! На жаль, ми так і не отримали від Вас необхідної інформації. Просимо надіслати її у приватні повідомлення.
MaxOn1723 24 січня 2024, 10:07
вулиця Борщагівська, 195/43, Київ, відділення
продублюю і тут)
Перед новим роком співробітник навішав лапші на вуха моїй сестрі, що якщо вона повністю закриє кредитку, то їй випустять нову і вона зможе користуватися кредитними коштами надалі. Як тільки це було зроблено — їй повідомили, що, нажаль, кредитку їй поки видати не можуть т. як в неї були прострочки колись… Майте на увазі, що вас можуть надурити і ввести в оману, щоб отримати гарні показники по закриттю. Дуже «щасливий» т.як доводиться перекривати її борги щоб все не полетіло шкереберть. І кого надурили? Багатодітню матір-бюджетницю… Звичайно, бажаю вам пекла і мук, відтоку клієнтів і банкруцтва…))
24 січня 2024, 12:22
Ми шкодуємо, що в Вас склалось негативне враження про роботу нашого банку.

Хочемо зазначити, що при закритті старого кредитного договору, ми не можемо гарантувати успішне оформлення нового кредитного договору. Фінальне рішення щодо погодження кредитної заявки приймається з використанням статистичної моделі, яка враховує безліч факторів і формує профіль клієнта на день оформлення.

Просимо Вашу сестру звернутись до нашої підтримки самостійно, аби ми мали можливість перевірити коретність консультації фахівця у відділенні нашого банку.

Після проведення перевірки та отримання результатів, ми обов'язково надамо зворотній зв'язок Вашій сестрі!
polonynaKarpat 23 січня 2024, 16:18
Доброго дня. По моїм рахункам банк встановий обмеження на видаткові операції, а також забловув мій профіль, тобто я не можу в нього зайти.
Знаходжусь за кордоном. Служба підтримки каже звернутися у відділення банку. Ніяк не можу прийти у відділення. Ніяк.
Я просто безпорадний в цій ситуації.
Гроші заблоковані, жити не має на що.
В мене стрес та паніка. Мені погано кожного дня.
Як розблокувати карту дистанційно? Благаю про допомогу.
PUMB 23 січня 2024, 18:44
Вітаємо!

Нам шкода, що у Вас залишилися негативні враження про співпрацю з нами. Ми вже передали Ваше звернення в роботу і надамо Вам зворотній зв'язок одразу після отримання результатів.
PUMB 1 лютого 2024, 12:21
Вітаємо!

Після надання Вам всіх необхідник документів, що підтверджують джерела надходження коштів, по Вашим картковим рахункам було знято обмеження.

Радимо Вам уникати операцій по Вашим рахункам, які б могли містити ознаки шахрайських дій.
1201qw 23 січня 2024, 8:59
Коли я знаходилась за кордоном, вирішила через Payhub здійснити платіж за кредит! Отримала чек в якому підтягнувся інший рахунок! А той рахунок на який пересилала кошти записаний якимось дивом в призначенні платежу! Кошти так і не надійшли! І з поверненням коштів Payhub допомогти не може!
23 січня 2024, 10:32
Вітаємо!

Нам шкода, що у Вас склалося негативне враження про наш банк. Ми хотіли б розібратися в ситуації, що склалася, і вже направили Ваш запит до відповідного підрозділу банку. Ми надамо зворотній зв'язок, як тільки отримаємо результати розслідування.
Polina2025 22 січня 2024, 14:53
Я користувалась послугами банку ПУМБ до 26.12.2023 року.
В цей день з кредитної картки ВСЕЗМОЖУ в ПУМБ в мене зняли гроші.
При зверненні у банк мені почали розповідати, що не можна віддавати свої реквізити іншим особам.
Хвилиночку, але всі покупки, які ми робимо через інтернет, ми розголошуємо дані.
То навіщо мені картка, яка не має захисту навіть кредитних грошей?
Є правило, якщо людина обратилась день у день та помилково відправила кошти то банк повертає гроші.
А тут банк не сприяє затриманню злочинців.
А сприяє шахраям в їх злочинних діях.
Повернути мені кошти не хотять розповідають про правила Мастеркарту при переписуванні з Майстеркартом мені повідомили, що проблем з поверненням коштів не має, але банк повинен звернутись до платіжної системи.
Банк не хоче звертатись й дійшов до абсурду ситуації, коли переслав мені, щоб я надала по своєму рахунку виписку, куди здійснювалась операція та дані шахраїв, які конєчно в мене не має бо я не здійснювала операцію по зняттю грошей.
Банк просто не справляється з функціями захисту своїх кредитних коштів.
Я НЕ РЕКОМЕНДУЮ цей банк для тримання коштів.
Бо якщо Ви платите з сайту та здійснюєте електронні покупки банк не може захистити Вашу картку від дій шахраїв. А замість проведення банківського розслідування в грубій формі нехтують Кодексом комерційної етики банк ПУМБ.
Але він перераховує в статистиці скільки було здійснено за рік операцій та скільки надійшло на карточку без згоди клієнта. А це те ж порушення…
Також надсилає без згоди клієнта спам своїх не потрібних послуг.
Зараз банк збільшив ліміти здійснення операцій, але не говоре проте, що сприяє шахраям у виведенні коштів з Вашого кредитного рахунку.
Замість того, щоб сприяти затриманню шахраїв за розкриттю злочинів.
Банк нищить свою репутацію та нехтує своїми цінностями.
При наданні відповіді НБУ збрехав про правила, яких не існує в Mastercart.
Для банку головне кількість вкрадених грошей, а не клієнт та Закон про банківську діяльність.
Також всі відповіді банку надаються без підпису та без печатки.
Та не офіційно без зазначення реквізитів.
ПУМБ банк сприяє шахраям володіти грошима.
PUMB 22 січня 2024, 15:44
Вітаємо!

Нам прикро, що у Вас виникло таке враження про роботу нашого банку. Просимо надіслати у приватні повідомлення Ваше ПІБ та фінансовий номер телефону аби у нас була можливість розібратися детальніше у ситуації та надати Вам вичерпну відповідь.
PUMB 25 січня 2024, 21:12
Вітаємо! На жаль, ми так і не отримали від Вас необхідну інформацію. Просимо надіслати її у приватні повідомлення аби у нас була можливість провести детальну перевірку.
Wars1972 20 січня 2024, 22:18
Банк постійно кладе болт на звернення клієнтів. Чого вартує покладення болту на клієнтів службою інкасації в період з 29−30 грудня 2023. Коли вони вирішили для чого поповнювати і вивозити кеш з терміналів і банкоматів. Висосані з пальця комісії. Постійні косяки с pay pall. По вині банку. Працівники гарячої лінії взагалі повні нулі. Все скидають на працівників на місцях. Як кажуть в Одесі перший український банк що майже поклав болт на клієнтів скорочено пумб
PUMB 21 січня 2024, 10:44
Вітаємо!

Нам дуже прикро, що у Вас склалося таке враження про наш банк. Ми бажаємо розібратися детальніше у даних ситуаціях, тому написали Вам у приватні повідомлення для уточнення деталей. Після отримання додаткової інформації та завершення нашої перевірки ми обов'язково надамо Вам вичерпну відповідь.
PUMB 25 січня 2024, 21:07
Вітаємо! На жаль, ми так і не отримали від Вас додаткової інформації. Просимо надіслати її у приватні повідомлення аби у нас була можливість провести детальну перевірку.
Тетяна Удовенко 19 січня 2024, 21:04
В мене з карткиПУМБ 19.01.2024 р. О 8−17 ранку було знято 40000 грн, невідомими мені особами. При цьому картка знаходилась при мені, транзакцій ніяких по цій картці я не проводила. Прошу допомогти повернути мені ці кошти, так як даних про карту я нікому не давала.
PUMB 19 січня 2024, 21:46
Вітаємо!

Нам прикро, що сталася дана ситуація. Просимо надіслати Ваше ПІБ та фінансовий номер телефону нам у приватні повідомлення аби у нас була можливість перевірити всі деталі. Додатково радимо заблокувати Вашу картку у застосунку ПУМБ Online:
1) У головному меню натисніть на Вашу картку
2) У правому нижньому куті картки натисніть на кнопку налаштувань «Шестерня»
3) Змініть статус картки з «Активна» у «Заблокована»
vpolyuga 19 січня 2024, 20:34
У співробітниці взломали аккаунт телеграм, по контактах просять великі суми грошей, надають карту 5355 2800 2203 2054.
PUMB 19 січня 2024, 20:41
Вітаємо!

Дякуємо, що сповістили нас про цей випадок. Ми передали інформацію Департаменту безпеки нашого банку. Радимо при схожих ситуаціях у майбутньому зателефонувати за номерами нижче, це дозволить нам оперативно вжити необхідних заходів.

+38 044 290 7 290

+38 096 290 7 290

+38 050 290 7 290

+38 093 290 7 290
eminguseinov06 18 січня 2024, 9:31
Я торгую на бирже бинанс и занимаюсь п2п. 16 января человек взял у меня ордер на бинансе и отправил от третьих лиц. Деньги пришли на пумб, я отпустил ордер (отметил, что деньги покупателем получены) и активы перевел ему. В 3 часа ночи пумб заблокировался. Днем я поехал в отделение пумба, чтобы разобраться с этим и вывести свои средства. Там сотрудник распечатал лист с транзакциями, с которых отправители запросили возврат. я был удивлен и спросил как это возможно, если все происходило на бинансе и человек получил активы, за которые заплатил. сотрудник начал говорить о том, что якобы данный человек не получил активы, за которые оплатил. но это абсолютно невозможно ибо он мог бы подать апелляцию и бинанс бы с этим быстро разобрался. продавец в общей сложности скинул 46 700, возврат пришел на 4 транзакции: 10000 грн, 10000 грн, 2000 грн и 5000 грн. В отделение мне сказали, что есть два выбора: либо я оплачиваю эти возвраты, либо я это оспариваю. я конечно же выбрал второй вариант ибо зачем мне платить за какие-то возвраты, если человек получил активы и у всех все было хорошо. меня попросили предоставить доказательства того, что я торгую на бинансе, квитанции транзакций, ордера транзакций и написать в поддержку бинанса, что получатель криптовалюты является мошенником.
мне дали почту, на которую я скинул все, что меня попросили. квитанции, ордера, переписку с поддержкой, более того, бинанс отправил мне подтверждение того, что это был п2п ордер и что с моей стороны все чисто.
я пообщался со своими знакомыми, товарищами и людьми, которые занимаются п2п и они мне подсказали, что это могут быть деньги украденные с других карт и поэтому мне заблокировали счет.
я предоставил все, что от меня надо было и все о чем меня попросили.
15 минут назад мне звонят из банка и говорят, что единственный выбор, который у меня есть-оплатить все возвраты, а если быть точнее то 27 000 грн.
как мне быть, если я ничего плохого не совершал, ни у кого деньги не крал. в данной ситуации я оказался жертвой и с меня требуют 27 000 грн.
Сотрудник был некомпетентен, сначала говорит одно, а потом другое.
18 січня 2024, 10:29
Вітаємо!

Нам дуже шкода, що дана ситуація викликала у Вас негативні емоції. Ми бажаємо розібратися детальніше і просимо надіслати у приватні повідомлення Ваше ПІБ, фінансовий номер телефону, а також дату звернення до відділення нашого банку. Ми неодмінно надамо Вам вичерпну відповідь після проведення детальної перевірки.
Александр Б. 17 січня 2024, 19:41
Пользовался услугами банка больше года, вопросов не было. Но недавно мне заблокировали счет. На счету было около 200грн. Сказали приезжайте в отделение, и закрывайте счет. Я объяснил, что из-за военных действий я не могу приехать и попросил закрыть счет без посещения отделения, сказали НЕЛЬЗЯ. Ну ок.
Вчера человек по ошибке перечислил мне 6500грн, о чем человек написал в службу поддержки банка, ему ответили, что вернуть смогут с моего согласия или через суд.
Я написал в службу поддержки, что я согласен, чтоб человеку вернули деньги на его счет — ответ: ПРИХОДИТЕ в банк.
Это адекватно вообще, бездоказательно человеку, который никаких законов Украины не нарушал блокировать счет??? Так еще и деньги не возвращать.
ПУМБ — очнись! Перечитайте статью 1066 Г К Украины. Уже были судебные прецеденты блокирования счетов клиентов без доказательств, и суд (https://reyestr.court.gov.ua/Review/49375070) на стороне клиентов.
17 січня 2024, 20:26
Вітаємо!

Нам прикро, що у Вас виникло негативне враження про роботу нашого банку. Ми бажаємо розібратися детальніше у ситуації та обов'язково надамо Вам зворотній зв'язок після отримання результатів перевірки.
Barsehianelina8 17 січня 2024, 15:30
Залишилася неприємно вражена. На якій підставі банк відмовляється приймати довіреність, складену в німецького нотаріуса, апостилізовану і перекладену українською мовою? Якщо навіть у посольстві України в Німеччині сказали, що вона має законну силу в Україні. Як мені привезти двох дуже літніх і не дуже здорових людей особисто у відділення банку в Україні? Але ж це величезна частина клієнтів банку в нинішній час у такій ситуації.
17 січня 2024, 18:22
Вітаємо!

Написали Вам у приватні повідомлення для уточнення деталей.
Mida28 17 січня 2024, 7:04
Відділення за адресою: Київ, вул. Андріївська, 4
ПУМБ заблокував ПУМБ онлайн, прийшло повідомлення на Вайбер. Шановний клієнте, по Вашим рахункам встановлені обмеження на здійснення видаткових операцій у зв`язку з підозрілими діями. Для вирішення питання зверніться до відділення Банку з паспортом. Дзвоню на гарячу лінію мене автоматичний голос посилає до банку.
1. Невже неможна зробити гарячу лінію, по телефону ПУМБ? Автоматичний голос ще знущаються, каже напишіть внутрішній номер менеджера. Звідки я його знаю, хто цей номер взагалі знає? По телефону я могла дізнатись інформацію швидше 100% бо ту інформацію що отримала була тупо на словах.

Я пішла в банк пумб, Васильківська 2. Мабуть в банках думають що я безробіття, і у мене є купа вільного час ходити туди сюди, і сидіти в черзі. Сидиш чергу, менеджер каже. — Ваш рахунок заблокований, зараз я спитаю у головного офісу в чому проблема, ідіть до дому я через годину з вами зв’яжуться. Кажу я тут почекаю, десь з пів години каже ваш рахунок було заморожено із за підозри в шахрайстві. Клієнт поскаржився що ви шахрай.🤦 Ну офігено. Кажу що за клієнт, на яку суму скарга, коли було надходження, витягніть з мого пумба онлайн інформацію, там є переказ. Каже ми не розголошуємо інформацію другим особам😵‍💫. Кажу яким другим, це мій ПУМБ онлайн, це моя транзакція, відкрийте його я сама витягну інформацію. Я хочу поскаржитись на цього клієнта, мене заблокували не законно🤬. Каже ми ніяких документів не показуємо 🤦. Я знов по другому кругу йому поясню що мені треба для розуміння хто це. Кажу надайте мені документ що мене заблокували, хоч якийсь документ, що така то така особа, на мене поскаржилась.Ні ми не надаємо ніякої інформації другим особам. 🤦🤦🤦 Кажу зробіть мені скрін, витріть конфіденційну інформацію, надайте мені хоч щось. Ні неможна 🤦🤦🤦. От що мені дав цей похід нічого…
Видавила з нього тільки що це було грошове надходження 2350.

2. Пункт мінусів ПУМБ, ви просто витрачаєте час в банку, ніяких документів про блокування ваших рахунків вам не надають. А ви на хвилиночку прийшли з своїм документом, ви їх клієнт, в них можливо лежать ваші депозити валютні та гривневі🤬🤬🤬. І ви третя особа🤬, вам не надають жодного документа🤬. Я вже до крайності дійшла навіть просила сфотографувати хоч щось, думаю може в них грошей на папір немає, кажу відправте мені на пошту, на вайбер 😔.
🤦🤦🤦🤦

Я вже співпрацюю з ним років 4, реально всім казала що в них і депозити гарні, правда додаток ПУМБ онлайн дно, мої батьки вже старі то їм треба на комп’ютері все, а не на малому телефоні.
Бо працював би ПУМБ онлайн, я б просто дізналась, чиє ім'я не співпадає з покупкою валюти на біржі 🤦, і через бінанс вирішила проблему. Ні ми 3 день робимо трагедію.

Я прийшла додому зв’язалась з бінанс вони надали виписку про транзакції. Я знов пішла в банк 🤣, бо я ж не можу онлайн надати виписку банку. Я знов відсиділа чергу, довгу бо клієнт робив кредитку 🥲.
Передала виписку з бінанс менеджера по пошті. Пішла до дому.

Дзвінок десь біля шостої, каже ім'я не співпадає з випискою. Каже розблочять вас якщо доведете що то шахрай, треба підтвердження з бінансу що це шахрайські дії.

Лізу в бінанс, дивлюсь, а я вже не одна, нас вже два л**а які потрапили під цей акаунт, і ми обоє пумб 🤣
Пишу в групу підтримки бінанс. В 3 поясню ситуацію. Вони кажуть, так схоже це шахрай, ми можемо його заблочити якщо ви надасте нам хто саме перевів вам кошти, на цю суму 2350. І доведіть нам що це не ви шахрай, доведіть що у вас заблокований рахунок 🤣🤣🤣
Кажу як? ПУМБ онлайн не надає мені ніяких документів, що я заблокована, показую тільки скрін з вайбера 🤣. Кажуть дістаньте з власного кабінету хто надіслав гроші, а як ПУМБ онлайн закрив мій рахунок і додаток ПУМБ онлайн 🤣🤣🤣. Я б і самостійно це дістала, і вже б прищючила це па**о. І перенесла в ПУМБ докази що то шахрай, але ні ПУМБ онлайн не шукає легких шляхів.
Бінанс кажуть всі банки мають вам надати причину блокування і хто подав скаргу. Ага прям всі, всі крім ПУМБ, бо ПУМБ походу забули що я їх кліент і в них мої гроші, бо поваги 0.

3. Мінус це блокують не тільки ваші рахунки в і ваш ПУМБ онлайн, де вся ваша інформацію

От як отримати в документах причину блокування свої рахунків, і ким була подана скарга? Як провчити шахрая, якщо сам ПУМБ тобі не сприяє в цьому? 🤬🤬🤬🤬

В бінансі що б ви розуміли сказали заблокуємо в надамо все що треба. Дайте лише розуміння.

Були б в мене документи (як сказали в бінанс хоча б фото, про те що мене заблочили ПУМБ) де написано хто та за що скарга.
То тоді б в бінансі, за арештували би рахунки шахрая, мені б повернули біткоїни 🤣, Якщо людина з чого рахунку були тіпа вкрадені кошти, що мало імовірно 🤣, я б йому кошти прислала, з тих що бінанс мені надіслав би. Ну логічно ж 🤣🤣🤣🤣🤣 жартую.

Бінанс просто заморозить рахунки шахраїв, і надасть необхідні документи мені, а я передам банку ПУМБ. Всього то треба мені документи що підтверджують мою особу, що є постраждалою.

ПУМБ як виріши проблему жепідтвердженя мого блокування не на словах?

Я б хотіла залишитись клієнтом цього банку, але з таким відношенням, треба шукати інший банк. Бо я так розумію тільки закриття рахунків мені світить. Бо ПУМБ не іде мені на зустріч у надані допомоги 🙄.

Не рекомендую банк більше нікому, буду 10 своїм друзям та родичям казати уходити з пумбу
17 січня 2024, 10:19
Вітаємо!

Ми бажаємо детальніше розібратися в ситуації, яка склалася. Для цього ми вже зареєстрували Ваше звернення та направили його в роботу. Після перевірки причин блокування ми надамо Вам відповідь з результатами в особистих повідомленнях.
PUMB 17 січня 2024, 12:49

Александр Агафонов 17 січня 2024, 1:11
Відділення за адресою: Київ, вул. Княжий Затон, 2/30
Я був у цьому відділенні 4 січня, отримав миттєву картку ВсеМожу і замовив дві іменні — ВсеМожу і ВсеКарта. Позавчора в понеділок прийшов забирати.
За 10 хвилин (з 17:50 до 18:00) мені видали обидві картки. Також співробітниця розказала про послугу «5000 грн на три місяці без комісії» (розстрочка з мінімальною комісією, десь біля 1 грн за 3 місяці). Мене чомусь здивувало те, що на картках написано OLYEKSANDR (по правилам має бути OLEKSANDR). Мабуть банк вважає, що мене звати ОЛЄКСАНДР. Хоча ладно, це не смертельно і не сильно критично.
Картки запаковані в конвертах, на дотик якість пластику непогана і приємна.
А в підсумку як завжди — я задоволений. ПУМБ знову на висоті.
17 січня 2024, 10:12
Вітаємо!

Щиро дякуємо за високу оцінку нашої роботи та обслуговування. Ми щасливі, що Ви задоволені нашими послугами!

Також, маємо зазначити, що для заміни карти з правильною транслітерацією, Вам необхідно звернутись до відділення нашого банку.
Ilya11 16 січня 2024, 18:52
Здравствуйте, открыли счета в ПУМБ несколько месяцев назад в Приложении онлайн, вследствие повреждения жилья и проблем со здоровьем выехали к родне зарубеж, а так как были проблемы с пользованием пенсионными средствами на картах др. Банка, заказали с доставкой Укрпочты именные карты ПУМБ. Пользование Приложением и картами очень удобное и быстрое, но пришло уведомление об актуализации данных. Через Дию документы подписали и отправили в банк, — ответ: явитесь в отделение с оригиналами. Сотрудник на это в вайбер-чате говорит, что мы авторизовывались в Дие через БанкИД, цифровые копии им якобы даёт другой банк, повторно авторизовались в Дие через НФС загранпаспорта, результат тот же, а что Дия копии документов уже из разных ИД учреждений берёт, а как вытяги из госреестров на актуальные даты плюс фото??? Когда счета онлайн открывали и карты заказывали ИД через Дию работало, а сейчас как нам да и многим другим в условиях сложного военного времени быть, «благодаря» которому НБУ и др. Учреждения и разрешил множество вопросов решать дистанционно. Вопросов к работе с Банком не было, кроме вот этого, не хотелось бы искать др. способы, когда этот устраивает полностью. Подскажите, есть ли способы актуализировать данные в цифровом веке через видеоконференцию или ещё как-то? Спасибо. (Не думаю, что отток и миграция клиентов выгодны обоим сторонам и государству как получателю налогов).
16 січня 2024, 21:34
Вітаємо!

Ми бажаємо детальніше розібратися в ситуації. Будь ласка, надішліть нам в приватні повідомлення Ваші ПІБ та ІПН або фінансовий номер телефону. Це дозволить нам провести відповідну перевірку та надати Вам зворотній зв'язок після з'ясування необхідної інформації.
Сьогодні 15.01.2024, зачинили двері приміщення коли я був в середині, на прохання відкрити, я почув лише що у них інкасація і це ваші проблеми, і ти повинен 10−15 хвилин, незавжаючи ні на що сидіти замкненим у відділені, навіть без туалету для відвідувачів. Це вже не перший раз коли я попадаю на таке, працівники прямо порушують конституційні права людини, а саме статтю 33 Конституції України. До того ж у банку постійні зміни у процесі зняття готівки, то слід замовляти, то можна по наявності. Але після замовлення готівки у цьому відділенні на тому тижні, бо в наявності не було, приїхавши у встановлений час (після 11:00), і прочекавши чергу, нам відповіли що приходьте після 15:00, хоча каса працює до 16.30. Тобто грошей так і не вдалось зняти, оскільки це знов неповага до людей, тому що є багато варіантів як проінформувати людей, про затримку. Також у працівників немає поваги о клієнтів, а от коли один раз мені замість зняття зробили нарахування, я пішов на зустріч і приїхав в той же день для іншої операції, щоб у них зійшлася каса.
PUMB 15 січня 2024, 17:32
Вітаємо!

Шкодуємо, що Ви не отримали належного обслуговування та залишилися з негативними враженнями про співпрацю. Ми неодмінно розберемося в ситуації детальніше та надамо Вам зворотній зв'язок.
PUMB 16 січня 2024, 14:23
Вітаємо! Відповідно до Вашого прохання, зворотній зв’язок був наданий електронною поштою.
Володимир Ткачук 15 січня 2024, 14:06
Відділення за адресою: Вінниця, вул. Миколи Оводова, 38
Після поповнення карти мені заблокували додаток по незрозумілій причині. Набрав у пілтримку на що отримав відповідь «Звертайтесь у відділення». Звернувся у відділення на що у віділленні мені відповідили «Ми не знаємо чому Ваш банкінг заблоковано, очікуйте дзвінка з банку» Минуло дві неділі і дзвінка досі не було. Я звернувся знову у банк і у банку мені відповіли ми нічого зробити не можемо. На прохання розірвати договор мені відповіли також що ми не можемо це зробити, потрібно очікувати підтвердження служби підтримки. І ось вже третю неділі я не можу отримати свої кошти які мені вкрай потрібні для життя, для оплати квартири, для купівлі їжі. НІ В ЯКОМУ РАЗІ НЕ РЕКОМЕНДУЮ ЦЕЙ БАНК. Задається питання, для чого зроблені відділення?
PUMB 15 січня 2024, 15:31
Вітаємо!

Нам шкода, що у Вас виникло негативне враження про роботу нашого банку. Ми бажаємо розібратися у ситуації детальніше та обов'язково надамо Вам вичерпну відповідь після отримання результатів перевірки.
PUMB 17 січня 2024, 20:37

mntk 15 січня 2024, 13:21
В кінці року мені надійшли дивіденди в сумі, що перевищує встановлені ліміти фінмоніторингу, всі необхідні підтверджуючі дані я надав, отримав повідомлення, що все ок. Але як тільки мені виникла потреба у перерахуванні коштів на мою ж картку в іншому банку, ПУМБ перераховував кошти у межах їх лімітів рівно один день день. Надалі почались незрозумілі перекидання: 1. зверніться до банку, який обслуговує картку, на яку пересилаєте кошти 2. А у нас новий ліміт тут — на одну картку можна тільки тричі перерахувати по 29000, (незважаючи на те, що картка в іншому банку моя ж!!!) хоча їх підтримка в телеграмі заперечує таке обмеження 3.

Банк-отримувач коштів заперечує будь-які обмеження на зарахування коштів на мою картку, ПУМБ твердить, що кошти не пускає обмеження, встановлені на моїй карті банком-отримувачем коштів, хоча кошти з інших банків надходять на цю ж картку. І така чехарда триває вже третій день з 13.01.2024. Звернення не фіксують, 15 січня зареєстрували перше звернення. Спочатку казали мені в ПУМБІ — термін вирішення 3 дні, сьогодні вже сказали, що термін вирішення і відповіді мені 5 днів. Компенсацій ніяких не обіцяють, нічого не повідомляють, кошти на мою картку не відправляють ні з моєї картки, ні з карток моєї сім ї. Якийсь повний жах…
В результаті спілкування з банком я так і не знаю ні чітких лімітів переказів, ні чітких термінів. Невже існують в нацбанку якісь ліміти про перерахування коштів з карток клієнта в одному банку на карту того жклієнта в іншому? Навіщо це? Як це? Мало обмежень встановлено для людей, викликаних війною, то ще потрібно придумувати алогічні обмеження просто так?!!!
PUMB 15 січня 2024, 14:11
Вітаємо!

Нам дуже прикро, що дана ситуація викликала у Вас негативні емоції. Ми бажаємо розібратися детальніше та обов'язково надамо Вам зворотній зв'язок після отримання результатів перевірки.

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ