Мінфін - Курси валют України

Встановити

Відділення ПУМБ: Хмельницький, вул. Кам’янецька, 67

Адреса:
Хмельницький, вул. Кам’янецька, 67
Телефон:
+38 (044) 290-72-90
Час роботи:
Пн-Пт: 08:30-17:30, без перерви (каса: 08:30-17:00), Сб-Нд: вихідний
Відгуки про відділення:

Поділіться враженнями про це відділення

Щоб написати відгук, потрібно зареєструватися . Реєстрація займає близько 30 секунд.
1
6 жовтня 2022, 11:41
Обслуговування не можна назвати поганим, тому що воно просто відсутнє. З минулого тижня мені не можуть просто прив’язати електронну пошту. Підтримка на гарячій лінії відправляє заповнити бланк у відділенні банку, у відділенні вже 2 рази відмовляються, кажучи, що такої функції взагалі немає. До речі, питання так і не вирішилося з набутого за час співпраці з банком ПУМБ: затримки на роботі, проблеми в сім'ї, мої перші штраф і неустойка, нервовий тик і ненависть до всього, що має корінь «банк». З втраченого: час, сили, фінанси та 3 причепи нервів. Раджу лише екстремалам, чи збоченцям
Написати коментар
Ответ банка
ПУМБ
7 жовтня 2022, 9:04
Вітаємо!

Напишіть будь ласка нам в особиті повідомлення Ваше ПІБ, контактний номер телефону та відділення куди ви звертались.
1
26 серпня 2020, 3:03
17.08.2020 15:14 На мой счёт було успешно отправлено 4524.55$
Они должны быть зачислены в течении 3х часов, как зачислялись на все другие банки ранее
Прошло время, я начал волноваться и позвонил в банк, мне ответили что платёж будет 3-5 дней. Прошла уже неделя и ни слуху ни духу, аферисты и я всех прошу НЕ СВЯЗЫВАЙТЕСЬ С ЭТИМ БАНКОМ, не зря они придумали схему с 0% картой!!! Воруют и не краснеют!
Коментарі (16)
Ответ банка
ПУМБ
26 серпня 2020, 10:03
Здравствуйте! Для проверки информации уточните, пожалуйста, в личные сообщения ваше ФИО и идентификационный код.
Спасибо.
5 не зарахована
2 січня 2020, 13:42
Де можна в інтернеті увидіти гафік роботи на новий рік відділень у місті Хмельницькому.
Написати коментар
5
2 липня 2019, 9:42
В травні вирішив змінити Приват банк на Пумб. Як фіз особа, так і юридична. При цьому все пройшло без проблем, працівники все пояснювали і були привітними. Жодних зайвих запитань та зайвої інформації. Пояснили все по суті, розказали як користуватись послугами. Я в захваті.
Конвертація валюти лише після підтвердження збоку клієнту (а не так як банк забажає її продати), зручний мобільний додаток, поки єдиний мінус — відсутність мобільного додатку для корпоративних клієнтів, але я користуюсь цим рідко, лише продаж валюти та пересилка на фіз рахунок, тому для мене це не критично. % за пересилання коштів на власні рахунки немає, при цьому гроші можна зняти в найближчому банкоматі також без комісії з картки фіз особи. Дуже легко відкрити депозит і слідкувати за його станом через моібльний додаток.
Гаряча лінія все пояснює якщо виникають складнощі, ніяких дорікань до працівників немає.
Написати коментар
Ответ банка
ПУМБ
PUMB
2 липня 2019, 10:14
Діма Витвицький, доброго дня!
Ми дуже раді, що Вам все сподобалось! :)
1
17 жовтня 2017, 12:41
Вьістояв в очереди, кассир отказался принимать деньги для оплатьі за товар, отсортированньіе лицом вверх, сложенньіе по 50 купюр.
Кассир сказал вьійти из очереди, возле столика где ждет много людей, разложить все деньги по 100 купюр.

Плохой банк, ужасное отношение. Не рекомендую пользоваться их услугами.

Зато теперь немного легче определиться с банком для обслуживания юр.лиц))) одним вариантом стало меньше)))

Отделение Пумб: г. Хмельницкий, ул. Каменецкая 67
17.10.2017 12:05
Коментарі (4)
Ответ банка
ПУМБ
PUMB
17 жовтня 2017, 17:45
Добрый день! Приносим извинения за сложившуюся ситуацию. Обязательно разберемся.
без оцінки
6 грудня 2016, 19:20
Почали приходити СМС що я винен кошти, хоча я ніколи в цьому банку не був і не знаю де їх віділення.Коли смс прийшла в другий раз я вирішив зателефонувати і вияснити в чому справа.Спитали мої паспортні дані так код щоб моб би перевірити по мобільному номеру.Я всі дані їм надав.В відповідь я почув що це помилково вбили мій мобільний номер і більше мене не будуть торбувати.Через два дні до мене почали телефонувати і я відразу в грубій формі відповів що я не маю бажання з ними спілкуватись.Будьте обережні і не давайте їм свої дані як це зробив я, можуть ще кредит на вас повішати.
Коментарі (1)
Ответ банка
ПУМБ
7 грудня 2016, 11:18
Добрий день! Вдячні за ваш відгук і закликаємо клієнтів банку бути обачними та не розголошувати свої персональні дані, оскільки ними можуть скористатися зловмисники. Також звертаємо увагу: у банка ПУМБ єдиний номер для дзвінків з мобільних і стаціонарних телефонів по Україні та з-за кордону: +38 044 290 7 290.
Головна / Банки України 🏦 / ПУМБ 💰 / Відділення та банкомати ПУМБ в Хмельницькому 🏦 / Відділення ПУМБ: вул. Кам’янецька, 67, Хмельницький
На сторінці зібрана вся інформація про відділення ПУМБ за адресою Хмельницький, вул. Кам’янецька, 67. Якщо ви збираєтеся відвідати відділення, для того щоб відкрити депозит в ПУМБ - порівняйте попередньо ставки по депозитах в банках вашого міста. Якщо ж ви зібралися зробити обмін валют в відділенні  ПУМБ розташованому за адресою  Хмельницький, вул. Кам’янецька, 67- конвертер валют допоможе вам порахувати на яку суму ви можете розраховувати. Нема часу чекати схвалення кредиту від, а гроші потрібні терміново? Оформіть кредит онлайн за 5 хвилин в кращих мікрофінансових організаціях України.