Multi від Мінфін
(8,9K+)
Оформи кредит — виграй iPhone 16 Pro Max!
Встановити
×

Введіть ваш E-mail
для оформлення передплати:

Підписатися

Підписку оформлено успішно

На вказану вами електронну пошту відправлено
лист з підтвердженням передплати.

Ми раді, що ви з нами!


Уважаемый Андрей!

У додатку до оформення підписки
ви можете також отримувати:

Підписатися

Підписку оформлено успішно

На вказану вами електронну пошту відправлено
лист з підтвердженням передплати.

Ми раді, що ви з нами!



Повернутися на сайт
×

Отримуйте по E-mail найголовніші
фінансові новини України і світу:

Підписку оформлено успішно

На вказану вами електронну пошту відправлено
лист з підтвердженням передплати.

Ми раді, що ви з нами!



Повернутися на сайт
Підписатися
Для того, щоб залишити відгук, потрібно увійти або зареєструватися
не зарахована Модерація сайту не підтвердила відгук
130833Emili 22 червня 2026, 11:41
Маленьке, але дуже приємне відділення
Поміняли картку. Швидко і ввічливо!
Вдячний! Гарного дня усім!
І терпеливі!!!
Не дозвонитись…не обгрунтуть відповіді на питання…особистий менеджер заблокувала мене…блокують пенсійні рахунки…і ще багато негативного досвіду від даного банку
sokolvakandrej 19 червня 2026, 16:46
Хочу висловити щиру подяку працівникам відділення Ощадбанку за професійне та уважне обслуговування. Персонал завжди ввічливий, компетентний та готовий допомогти у вирішенні будь-яких питань. Обслуговування швидке, якісне та на високому рівні. Приємно звертатися до відділення, де цінують своїх клієнтів. Бажаю колективу успіхів, процвітання та вдячних клієнтів!
snu92979665 19 червня 2026, 15:10
Я є преміум-клієнтом АТ «Ощадбанк». Мій рахунок та картки було заблоковано підрозділом фінмоніторингу після зарахування коштів. Я перебуваю за кордоном і фізично не можу з’явитися у відділення.
Я зв’язався зі своїм персональним преміум-менеджером, повідомив, що маю ВСІ документи, які підтверджують легальне походження коштів, та готовий надати їх дистанційно. Після цього менеджер просто зникла зі зв’язку та ігнорує мої повідомлення. При цьому банк продовжує списувати з мого заблокованого рахунку по 900 грн/місяць за обслуговування «преміум-пакета», послугами якого я не можу користуватися з вини самого банку! Це пряме здирництво та утримання коштів у заручниках.
Оскільки банк відмовляється надати варіанти дистанційної верифікації, я прийняв рішення розірвати договір. Сьогодні на офіційну пошту банку (contact-centre@oschadbank.ua) мною було направлено Офіційну заяву про розірвання ділових відносин та закриття рахунків. Заява підписана Кваліфікованим електронним підписом (Дія.Підпис) у форматі ASiC-E відповідно до законодавства України. Вимагаю невідкладно розглянути заяву, припинити списання комісій та перерахувати залишок моїх коштів за вказаними у заяві реквізитами в іншому банку. Також скаргу на протиправні дії банку та відмову в дистанційному обслуговуванні направлено до НБУ.
ChhailoAnton 19 червня 2026, 14:35
Відділення за адресою: Суми, вул. Харківська, 2/1
Доброго дня, в цьому банку у мене оформлена карта для соціальних виплат, а саме компенсаціїї за комунальні платежі як Учасника Бойових Дій. Її заблокували. Різні виконавчі служби, деяких вже взагалі немає і борги повністю видумані. Я карту свою цю не використовував, а компенсаціїї надходили за рік. Грошей немає… банк розповідає, що виконавці наклали арешти але навіть судових рішень немає. Я вже не кажу, що цю карту не можна заблокувати навіть по рішеню суду, пояснень 0. В Ощад 24 не можу зареєструватися бо немає карти, десь втратив. У мене там були дійсно судові збори я їх оплатив, також якийсь борг від запорізької налогової за період, що я був знову військово службовцем, але також оплатив. По моїм розрахункам там повинно бути більше 60 000 грн, мені менеджер каже 13 000+, … У мене питання де мої гроші, і чому взагалі мій даний рахунок заблокований. Так, у мене ще є аліменти, але попереду буде суд бо на мене не працюючого колишня присудила 8000грн в місяць. Я якраз в той період звільнявся зі служби, а про мій борг взагалі дізнався через 2 роки. На моє питання де мої гроші мені дають відповідь я не знаю…
не зарахована Модерація сайту не підтвердила відгук
kovalenko6155 17 червня 2026, 16:12
Хочу подякувати за чудову роботу, оперетивність, компетентність Жидок Наталію Анатоліївну!
Мінфін
Відповідь адміністратора
22 червня 2026, 15:57
Відгук не зарахований (на 22.06.2026).
Користувач не надав докази на запит адміністрації сайту, які підтверджують, що він є клієнтом або користувався послугами даного банку.
Доброго дня! Хочу висловити щиру вдячність працівнику відділення Ощадбанку за адресою: м. Кам’янець-Подільський, вул. Соборна, 14 (ТВБВ № 10022/0113). Співробітника звати Денис, мій візит до нього відбувся нещодавно.Я опинилася у дуже складній ситуації: фінансовий моніторинг заблокував кошти на моїй картці, помилково розцінивши дрібні перекази як шахрайські дії. В іншому відділенні банку мені відмовили в допомозі.Натомість Денис проявив себе як справжній професіонал високого рівня. Він оперативно та без зайвих бюрократичних відмовок прийняв у мене заяву, поставився до проблеми з розумінням і допоміг вирішити питання на місці. Його чуйність та компетентність врятували мій час та зберегли довіру до Ощадбанку.Прошу керівництво заохотити Дениса за такий зразковий підхід до роботи та якісне обслуговування клієнтів у стресових ситуаціях. Побільше б таких фахівців вашій установі!
Ilia Shmelev 16 червня 2026, 12:23
Сьогодні зранку банк раптом заблокував усі операції та залишив мене без доступу до моїх власних коштів, хоча зараз я перебуваю за кордоном. На всі прохання надати пояснення та документи онлайн, через чат, доручення або відеозв'язок отримав одну відповідь: «тільки особисто у відділенні».

Серйозно? На дворі 2026 рік. У всіх сучасних банків уже давно існують дистанційна ідентифікація, відеоверифікація, можливість надати документи онлайн або інші механізми для клієнтів, які перебувають за кордоном.

Натомість мені просто сказали чекати, поки я фізично зможу приїхати в Україну. А до того моменту повна заборона на будь-які видаткові операції. Тобто я не можу скористатися власними грошима, які потрібні мені для життя.

Фактично банк вкрав мої кошти й не запропонував жодного реального способу вирішення ситуації дистанційно. Особливо дивує повна відсутність будь-яких альтернатив: ні відеозв'язку, ні можливості через довірену особу, ні можливості надати документи онлайн.

Дуже хотілося б, щоб банк нарешті почав думати про своїх клієнтів, а не змушував людей, які перебувають за тисячі кілометрів, залишатися без доступу до власних грошей.
Роман Литвин 16 червня 2026, 11:45
Не проходять транзакції через iban, номер UETR надати не можуть. Безстолкові поради від співробітників чату. Короче дно.
Олена Олена 15 червня 2026, 18:35
Відділення за адресою: Чернівці, пл. Центральна, 8
Вітаю. Склалася критична ситуація з виплатою «Національного кешбеку» за квітень 2026 року. У застосунку «Дія» мені успішно нараховано кошти, картку для виплат відкрито в Ощадбанку та правильно підключено. Жодних помилок системи немає.Проте гроші на рахунок в Ощадбанку так і не надійшли, баланс нульовий. Я вже зверталася і в підтримку Дії, і в Ощадбанк — конкретної відповіді ніхто не дає, установи просто перекладають відповідальність одна на одну.Враховуючи, що 30 червня — дедлайн, після якого кошти анулюються, прошу службу підтримки Ощадбанку втрутитися, перевірити мої дані за ІПН вручну та з’ясувати, чому банк не здійснює зарахування за моїм рахунком. Готова надати всі скриншоти та особисті дані в приватні повідомлення банку.
не зарахована Модерація сайту не підтвердила відгук
Daniel Braga 15 червня 2026, 16:21
Доброго дня всім.Бачив тут відгуки людей про кошти заблоковані фінмоніторингом.По своїй ситуації, хочу підтвердити дані звинувачення в адрес цієї «великої» контори під назвою Ощадбанк.Вже 2 місяці потому мені заблокували кошти, всі належні підтверджуючі документи я надав у відділення банку.
Працівники відділення, включаючи начальницю відділення нічого не знають, доступу не мають, ну це нюанси,їх звинувачувати можливо неправильно, бо вони відправляють дані, а далі вже не контролюють виконання.
Так от, потім ще прийшло повідомлення на Вайбер, що рахунок під арештом, під постановою виконавчої служби, це при тому, що боргів я не маю в жодній організації, аліментів та штрафів відповідно теж.Добре, я вирішив переконатися в цьому і зробив запит до виконавчої служби, вони підтвердили, що дійсно ніяких постанов на мене не існує, звертався до Міністерства юстиції, моніторив в Дії, то ніяких порушень немає.
Ще один момент, звернувся по електронній адресі до Ощадбанку, то відповіли, щоб зняти арешт з картки, дізнавайтеся дані виконавця, що наклав арешт у виконавчій службі, а виконавча служба повідомляє, що саме банк повинен надати цю інформацію.
Висновок: кошти вже 2 місяці, навіть більше під блокуванням, це все замкнуте коло, гроші вам нажаль вже не повернуть, не мрійте про це.Тимпаче вже не вперше чую подібні випадки у людей, стосовно цієї банківської структури.
DanyloDnipro 12 червня 2026, 7:14
Раніше працював з Ощадбанком у 2017 році, у той час помер батько і сім'ї потрібно було вирішити справи деякі, потрібен був банк. Один з найкращих банків, допоміг у свій час і надалі ніяких проблем не було. Все пояснили і не взяли ні копійки за роботу.

Зараз не дуже часто користуюся, але вважаю цей банк хорошим і відповідальним. З повагою Данило.
snu01903938 10 червня 2026, 22:48
Відділення за адресою: Харків, пр-т Людвіга Свободи, 33
04 червня 2026 року о 13:36 звернувся до відділення Ощадбанку за адресою [Впишите адрес отделения] для оплати штрафу (17 000 грн) та судового збору (665,60 грн). Надав касиру чіткі реквізити. Співробітник банку проявила неуважність і повністю переплутала платіжні документи та суми місцями, відправивши велику суму на рахунок судового збору в Київ, а меншу — на поліцію.Через цю халатність я ледь не пропустив строк оплати штрафу, що призвело б до його подвоєння до 34 000 грн виконавчою службою. Тепер я змушений витрачати власний час на подачу заяв до суду та Департаменту патрульної поліції для повернення коштів з бюджету.Найбільше обурила реакція керівництва відділення. Замість допомоги та визнання помилки касира, мене звинуватили в тому, що я «сам підписав чек і мав перевіряти рахунки». На додачу, керівництво відділення відмовилося виправляти внутрішню помилку свого працівника та відправило мене самостійно розбиратися до Головного управління Державної казначейської служби (ГУК) у Харківській області. Це пряма спроба перекласти відповідальність за неякісну фінансову послугу на клієнта та приховати некомпетентність касира. Вимагаю від Головного офісу проведення службової перевірки та покарання винних!
не зарахована Модерація сайту не підтвердила відгук
OGusieva 10 червня 2026, 17:20
Сьогодні моя мама відвідала відділення банку у м. Київ, вул. Кловський узвіз 12. Оператор банку повідомив, що мамі потрібно оформити обов’язковий поліс страхування життя. Без оформлення полісу картку не поновлять.

Питання: поясніть та надайте, будь ласка, Указ чи положення, де прописано про обов’язок пенсіонеру придбати поліс страхування разом з оформленням картки киянина? А ще більше дивно, згідно якого закону банк не приймає оплату картою за це, а вимагає готівку?
Davol 8 червня 2026, 8:36
Відділення за адресою: Київ, вул. Бальзака Оноре, 66
Заблокували рахунок, в додатку просто «помилка сервера» при будь-якій операції, ні зняти кошти, не розрахуватися в магазині, прихожу дізнаватися в чому питання, якась пані в.о. керуючої так вирішила — без пояснень чому, каже чекайте 90 днів поки перевірять фін мон, як пройшло 90 днів то вже прихожу пишу заяву на закриття рахунку та відмову від обслуговування, після чого прийшла смс що рахунок заблоковано) пройшов от ще місяць і 0 реакцій, тупо заблокували і морозяться віддавати гроші, дівчата у відділенні: «у нас немає керуючої». Так, а до чого тут я? бланк на закриття рахунку був з адресою Червоної Калини 45а, по факту Бальзака 66, у них кілька років немає керуючої через що нічого не можуть зробити, сіли й сидять папірці перекладають, графік лише будні дні з 9 до 17, відпрошувався за власний рахунок аби написати заяву, це свавілля і Ощадбанк — скам. Поверніть гроші!
не зарахована Модерація сайту не підтвердила відгук
Nikill 8 червня 2026, 7:27
Здравствуйте, я переехал в Данию и потерял симку на которую привязана карта Ощадбанка. Пользовался картой без проблем, а теперь мне пишут на каждом терминале, чтобы я обратился в банк и получается оплачивать ничего я не могу и денег снять тоже. Подскажите пожалуйста, что мне делать?
валерій волошин 4 червня 2026, 18:46
Цілий день хочу перевести людині 1200. Спробуйте ще цілий день. Дума можливо у людини з карткою проблеми. Переказую собі. Знову пише спробуйте пізніше. Капець повний.
закінчився договір депозиту прийшов на другий день з метою отримання належних мені коштів бо не міг прийти день в день (інвалід 2 групи телефон без додатку). Проте співробітники банку відмовили мені у видачі вкладів, мотивуючи це тим, що дію Договору було автоматично пролонговано на новий строк.
Я є особою з інвалідністю II групи, потребую коштів на лікування та життєзабезпечення, про що банк був обізнаний під час обслуговування. Позбавлення мене доступу до власних заощаджень ставить мене у скрутне становище. Відмовились в віділенні приймати скаргу і видати завірений 2 екземпляр
Oleg19811988 3 червня 2026, 10:20
Отношения к клиентам ужасное!
Такое впечатление, что попал в подвал на пытки!
Телефоны не берут!
Приходишь на отделение, разговаривают с тобой по хамски!!!
Екатерина Дудченко 1 червня 2026, 20:33
Компанію не хвилює що не мае можливісті прийти в відділення закрити картку все ти забовязона бо ти ходяча та на території України знаходиться обслуговування операторів це просто жах надають не правдиву не коректну інформацію

Курс валют в Ощадбанку

Валюта Купівля Продаж
EUR 51.2 51.9
PLN 11.45 12.25
USD 44.7 45.2
Всі курси банку

Курс валют в Ощадбанку

Валюта Купівля Продаж
EUR 51.2 51.9
PLN 11.45 12.25
USD 44.7 45.2
Всі курси банку
Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝
На сторінці ви можете ознайомитись з відгуками про Ощадбанку, а також залишити коментар про свій досвід співпраці з банком. Відгуки клієнтів, допоможуть вам вирішити, в якому банку краще розмістити депозит, взяти кредит готівкою, відкрити рахунок або просто обміняти валюту. Якщо банки не дають вам кредит, візьміть позику онлайн в мікрофінансових організаціях України.