Мінфін - Курси валют України

Встановити
realtyassistant
Консультант з Нерухомості Мінфін - про нерухомість
Зарегистрирован:
7 вересня 2018

Последний раз был на сайте:
18 липня 2024 о 11:26
Подписчики (127):
urcisinaulia152
urcisinaulia152
Vlad9336
Владислав Циплюк
34 року, Мукачево
10051956
10051956
pysarev
Олексій Писарев
A0000
A0000
44 року, Львів
iman1
iman1
GRINOV
GRINOV
Dafxf4300
Dafxf4300
0689274748
0689274748
AK2003
Amalia MR
54 року
Albinak
Альбина Кулак
36 років, киев
voronkoamir588
voronkoamir588
все подписчики
Консультант з Нерухомості — Мінфін - про нерухомість
«Мінфін»
26 квітня 2024, 19:14

Три ключові тенденції ринку нерухомості України у 2024 році

Ось і настав той час, коли штучний інтелект (ШІ/ англ.АІ) остаточно ввійшов в наші життя і доступний кожному. Ми почали блоги на основі відповідей ШІ і по темі нерухомості.

По інших питання такі блоги ви можете знайти тут.

автопортрет ШІ за нашим запитом

Все для того, щоб вам було цікаво та корисно.

Перший блог буде на тему основних тенденцій ринку нерухомості цього року.

Дослівно, як ми ставили питання, які уточнення робили і які відповіді отримали — читайте в нашому блозі.

Питання: Три ключові тенденції ринку нерухомості України у 2024 році

Відповідь#1, GPT-3.5:

Звичайно, ось три ключові тенденції ринку нерухомості України, які можуть бути цікавими у 2024 році:

1. Цифрові інновації в галузі нерухомості: Зростаюче використання технологій, таких як віртуальна реальність (VR) і розширена реальність (AR), дозволяє покупцям оглядати нерухомість віддалено, що зменшує необхідність особистого візиту до об'єкта. Крім того, розробники використовують цифрові інструменти для покращення процесів будівництва та управління об'єктами нерухомості.

2. Зростаюча популярність екологічної нерухомості: З поступовим збільшенням екологічної свідомості споживачів, попит на енергоефективні та екологічно чисті будинки і квартири також зростає. Розробники нерухомості все частіше включають зелені технології та матеріали в свої проекти.

3. Розвиток сектору комерційної нерухомості: За останні кілька років спостерігається зростання інтересу до комерційної нерухомості в Україні, зокрема до офісних та промислових приміщень. Це пов'язано з розвитком бізнесу, залученням іноземних інвестицій та змінами в робочому середовищі після пандемії COVID-19, коли багато компаній переглядають свої потреби в офісних просторах.

Читайте також: До яких хитрощів вдаються девелопери, щоб підштовхнути ринок первинного житла

ШІ підсумував, що у 2024 році ринок нерухомості України характеризується технологічним прогресом, зростанням колівінгових* просторів та відновленням інвестиційного інтересу. Це відображає адаптацію країни до сучасних викликів та прагнення до відновлення економіки в умовах невизначеності. Технології «розумного будинку» та екологічне будівництво стають все більш популярними, водночас люди шукають більш гнучкі та спільні житлові рішення. Інвестори повертаються на ринок, хоча і з обережністю через політичні та економічні ризики. В цілому, ринок нерухомості відображає загальний оптимізм щодо майбутнього України.

Цікаво, що дані відповіді були б актуальні мабуть роки 3 тому. Тож ми уточнили питання, в контексті війни зараз.

Відповідь#2:

Війна в Україні має значний вплив на ринок нерухомості, і ось деякі ключові тенденції, які спостерігаються у 2024 році:

1. Зміна пріоритетів покупців: Через постійні повітряні тривоги та ракетні атаки, попит зміщується в бік енергоефективності та наявності автономних джерел енергії. Швидкий доступ до укриттів стає важливим фактором при виборі житла.

2. Економічна нестабільність: Продовження війни може призвести до зниження економічної активності, інфляції, що збільшує витрати на будівництво, та зниження інвестицій в Україну.

3. Регіональні відмінності: Ціни на нерухомість можуть зростати в західних областях України, тоді як у центрі та на територіях, що межують з Росією та Білоруссю, ціни можуть не зазнавати драматичних змін.

Ці тенденції відображають складність ситуації на ринку нерухомості в Україні, яка змінюється під впливом воєнних дій. Важливо враховувати ці аспекти при плануванні інвестицій та розробці стратегій розвитку ринку нерухомості.

Інший варіант відповіді виглядає так, Відповідь#3:

1. Технологічна інтеграція: Спостерігається зростання технологій «розумного будинку», екологічного будівництва та інтеграції штучного інтелекту в девелопмент нерухомості.

2. Зростання колівінгів та гнучких просторів: Зміна способу життя та роботи сприяє популярності просторів для спільного проживання та гнучкого графіку роботи.

3. Відновлення інвестиційного попиту: Незважаючи на воєнні ризики, інвестори готові повертатися на ринок, але існують питання щодо ліквідності концептів і темпів будівництва.

Щодо економічного стану України, країна продовжує боротьбу за свою незалежність і адаптується до воєнних умов. Економіка почала поступово адаптуватись до поточних умов, з середнім рівнем заробітної плати, який повертається на довоєнний рівень.

Читайте також: Хто й як будує у столиці

А яка відповідь на вашу думку найближча до реальності?

До речі,до 30 квітня наші читачі можуть забронювати навчання на курсі за ЗНИЖКОЮ — 20%. Варто тільки вказати ПРОМОКОД«ІнвестНерухомість» на сайті Академії і там же ви можете подивитись перший безкоштовний урок.

Приєднуйтесь до Академії і ви.

Зображення створив DALL·E 3

Відповідав Microsoft Copilot, GPT-3.5, Bing.

Направляла: Анна Максимова

* co-living, дослівно: «спільне проживання» — модель спільного проживання біологічно неспоріднених людей. Цей формат має на увазі не просто здачу житла в оренду, а створення своєрідного середовища. Як правило, апартаменти підганяються під інтереси певної цільової аудиторії, а потенційних орендарів відбирають за принципом спільності життєвих цінностей (йога, вегетаріанство та ін.) або професії (популярно серед айтішників)

Приєднуйтеся до нашої спільноти: все про нерухомість в Телеграм та Фейсбук.

Просмотров: 3953, сегодня — 5
Следить за новыми комментариями

Коментарі - 2

+
0
Консультант  з Нерухомості
Консультант з Нерухомості
26 квітня 2024, 19:32
#
Курс про дохідну нерухомість: https://t.me/minfin_realty/2241
+
0
Консультант  з Нерухомості
Консультант з Нерухомості
26 квітня 2024, 19:33
#
Задавайте свої питання і ми напишемо блог про це.
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися