- 14 червня 2021, 11:34
Способи поповнення Kyiv Smart Card
Kyiv Smart Card або електронний квиток є платіжним засобом для проїзду в київському міському транспорті. Kyiv Smart Card являє собою звичайну пластикову карту, яку можна придбати в касі київського метрополітену, в Т-кіосках, терміналах електронних квитків. Вартість електронного квитка становить 50 грн.
Куплений електронний квиток необхідно зареєструвати в додатку Київ СмартСіті, «прив’язавши» конкретний електронний квиток до свого облікового запису. Робиться це за допомогою номера електронного квитка та його ПІН-коду, які вказані на самому електронному квитку. Номер карти вказано безпосередньо на самому електронному квитку, його ПІН-код знаходиться під захисним покриттям на зворотному боці квитка. Після того, як конкретний квиток «прив’язаний» до облікового запису пасажира, зворотна процедура неможлива. При втраті квитка його можна заблокувати, або перенести залишок поїздок на квитку на новий квиток.

Де і як поповнити Kyiv Smart Card
Поповнити електронний квиток можна відразу ж при його покупці. Після того, як гроші на електронному квитку закінчаться, можна поповнювати зареєстровані е-квитки за допомогою таких дій:
- У касах метрополітену
- У додатку Київ СмартСіті
- Через сервіс Приват 24: вкладка «Транспорт», опція «Проїзд в Києві»
- В Т-кіосках, ТурІнфо, Преса
- У терміналах е-квитка, Ibox, EasyPay, PrivatBank, 2Click
- Через платіжні сервіси Іpay, Portmone, EasyPay
- В Фейсбук і Телеграм (боти КіевПейБот, КіевМетроБот).
Кількість поїздок, на які можна поповнити е-квиток складає від 1 до 50. Чим на більшу кількість поїздок робиться поповнення, тим дешевше виходить проїзд:
- 8-72 грн – від 1 до 9 поїздок: ціна однієї поїздки дорівнює 8 грн
- 77-146,30 грн – від 10 до 19 поїздок: ціна однієї поїздки дорівнює 7,70 грн
- 148 – 214,60 грн – від 20 до 29 поїздок: ціна однієї поїздки дорівнює 7,40 грн
- 213 – 279,60 грн – від 30 до 39 поїздок: ціна однієї поїздки дорівнює 7,10 грн
- 272 – 333,20 грн – від 40 до 49 поїздок: ціна однієї поїздки дорівнює 6,80 грн
- 325 грн – 50 поїздок за ціною 6,50 грн.
|
|
0
|
- 12:13 Бельгійський банківський гігант KBC першим у країні відкриває доступ до криптовалют
- 09:02 НБУ продав на міжбанку за тиждень понад $900 мільйонів для підтримки гривні
- 16.01.2026
- 19:35 «Ефект Трампа» вдарив по футболу: УЄФА втратила $54 млн через падіння американської валюти
- 17:31 Долар та євро подешевшали у п'ятницю на міжбанку
- 16:39 Ринок $4 трлн, біткоїн оновив максимум, а стейблкоїни стали «розрахунковим шаром» для глобальних платежів — річний звіт Binance
- 15:50 Долар знову оновив рекорд: офіційні курси валют на понеділок
- 14:35 Іранці масово виводять біткоїн у власні гаманці: крипторинок сягнув $7,8 млрд
- 12:51 Interactive Brokers дозволив поповнювати рахунки стейблкоїнами USDC, RLUSD та PYUSD
- 12:08 MetaMask інтегрував мережу TRON, Ripple інвестує $150 млн у LMAX Group: що нового на крипторинку
- 10:31 Курс валют у п'ятницю: долар у банках подорожчав на 15 копійок, євро — на 10 копійок



Коментарі