- 7 листопада 2023, 16:48
МікроГрант
Доброго дня! Допоможіть будь-ласка, я не можу зрозуміти, як мені взаємодіяти з Ощадбанком. Я отримала грант на власну справу, мені відкрили два рахунки, не пройшло і місяця, як зняли 1000 грн типу ще за якусь заборгованість. Я це побачила, коли запросила застосунок і доступ до рахунків, бо мені його спершу не надали. Чи можу я перейти в інше відділення, чи взагалі закрити другий рахунок, бо кошти вже витрачені, навіщо я повинна платити за обслуговування 500 грн на місяць (в мене чомусь 1000) ще три роки? Співробітники в моєму відділенні реально мутні, на мої питання вони не відповідають.
|
|
0
|
Переглядів: 447, сегодня — 2
- 17:37 Долар на міжбанку подорожчав на 5 копійок
- 17:10 Міненерго вперше за майже 20 років інвестувало кошти фінрезерву в ОВДП
- 15:43 Євро подешевшало на 22 копійки: НБУ встановив курси валют на четвер
- 13:56 У BlackRock назвали оптимальну частку біткоїна в інвестиційному портфелі
- 13:05 У першому кварталі 2027 року в Україні запровадять допомогу на оплату оренди житла для ВПО
- 12:43 Підсанкційний російський олігарх Дерипаска заробляє на українських дорогах — депутатка ВР
- 12:24 Китай обігнав США за кількістю мільярдерів: де живе найбільше багатіїв світу
- 11:38 Комітет Європарламенту схвалив законопроєкт про цифрове євро
- 11:16 Банківські вклади українців зростають нерівномірно: хто додав, а хто втратив у травні
- 10:53 Валюта дешевшає: як змінився курс долара та євро 24 червня


Коментарі