Метою проєкту є створення умов для реабілітаційних та психологічних послуг в громадах, де такі послуги відсутні, ускладненні логістикою чи мають недостатню якість.
В Обухові з’явиться реабілітаційний модуль завдяки співпраці Київської обласної військової адміністрації, ГО «Безбар’єрність», БФ «Майнді», Visa та Приватбанку
Мобільний реабілітаційний, повністю інклюзивний, модуль було задумано та спроектовано як простір для фізичної та психологічної реабілітації людей, які постраждали внаслідок російського вторгнення. Роботу модуля підтримуватиме мультидисциплінарна команда, яка складається з кейс-менеджера, психолога, лікаря ФРМ, фізичного терапевта, логопеда та фахівців партнерських організацій, які надають інші послуги. Будинок площею 72 м², зібраний за модульною технологією, повністю безбар'єрний, оснащений якісним реабілітаційним обладнанням. Серед переваг такого формату реабілітаційних просторів — технологічність, невеликі витрати, швидке виробництво та можливість масштабування.
Основними напрямами допомоги стануть: фізична реабілітація, постанова ходи на протезах, супровід протезування, ерготерапія, відновлення мовлення, психологічна допомога, групи підтримки, юридичний супровід, працевлаштування, навчання та перекваліфікація.
Модуль працюватиме для ветеранів, ветеранок, членів їх родин, а також для цивільного населення.
Проєкт з встановлення мобільного реабілітаційного модуля в Обухові є частиною соціальної франшизи, який реалізує БФ «Майнді» у співпраці з Координаційним центром з психічного здоров'я Кабінету Міністрів України, ГО «Безбар'єрність» у межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?» — ініціативи першої леді Олени Зеленської. Реалізація проєкту стала можливою завдяки підтримці учасників спільноти «Бізнес без бар'єрів» — компанії Visa та Приватбанку, та за сприяння Київської обласної військової адміністрації. У співпраці також взяли участь Обухівська районна державна адміністрація Київської області та Обухівська міська рада Київської області.
Коментарі