10 листопада 47 країн світу підписали меморандум про інтеграцію Системи звітності про криптоактиви (CARF). Це стало відомо із пресрелізу, опублікованого Податковим управлінням Сінгапуру (IRAS), пише FinTech Ukraine.
47 країн затвердили Систему звітності про криптоактиви
►Читайте телеграм-канал «Мінфіну»: головні фінансові новини
Хто підписав Меморандум
Серед країн, що підписали меморандум, є: США, Франція, Німеччина, Австралія, Кіпр, Угорщина, Італія, Велика Британія, Японія та Південна Корея.
Деталі
Стандарт CARF передбачає обмін інформацією про учасників криптотранзакцій між податковими службами різних юрисдикцій. Він був розроблений Організацією економічної співдружності та розвитку 2022 року. Її найближчим аналогом є директива DAC8, ухвалена в ЄС.
Метою останньої, на чому неодноразово наголошували законодавці, є усунення «сірих зон». Директива забезпечить постійний і всеосяжний контроль за крипторинком, позбавивши його учасників можливості уникнути сплати податків з доходів у цифрових активах.
«Широке, послідовне і своєчасне впровадження CARF ще сильніше покращить нашу здатність до забезпечення дотримання податкових вимог і припинення випадків ухилення від сплати зборів», — прокоментували меморандум в IRAS.
Передбачається, що систему буде впроваджено до 2027 року.
Запрошуємо на найбільшу конференцію з інвестицій від «Мінфіну» — «Жити на відсотки».
Це унікальний шанс дізнатися про таємниці інвестицій від експертів: найактуальніші стратегії, практичні поради та можливість поповнити свій інвестиційний арсенал. Простими словами про важливе!
Приєднуйся до нас за цим посиланням !
Коментарі - 7
Хіба десь крім здається Японії криптоактиви прирівнені до грошей і набуття нових криптоактивів є доходом в тому сенсі в якому це мається на увазі при сплаті податків?
Але це лише передбачається.
І то не точно:)
а сам факт того що в тебе була крипта — не скриє.
І тоді тобі можливо доведеться доводити що твої бітки отримані легально саме через те що ти користувався міксером.