Ціни на нафту продовжують знижуватись після падіння більш ніж на 4% за підсумками попередньої сесії. Про це пише Bloomberg.
Ціни на нафту продовжили падіння. Brent подешевшала до $81,93 за барель
► Читайте «Мінфін» у фейсбуці: головні фінансові новини
Ситуація на ринку
Тиск на ринок мають сумніви трейдерів щодо перспектив попиту на нафту в Китаї, де залишається висока захворюваність covid-19 після зняття основної частини карантинних обмежень.
«Ми вважаємо, що попит на сировинні товари в Китаї залишиться слабким у першому кварталі року, що розпочався, враховуючи спад у сфері нерухомості, нову хвилю захворюваності covid-19 і слабкий експортний попит», — зазначає аналітик Capital Economics Керолайн Бейн.
Тим часом побоювання нестачі енергоресурсів на світовому ринку в зимовий період, які підтримували ціни в останні місяці, послаблюються, враховуючи м'якшу, ніж очікувалося, зимову погоду в США та Європі, зазначає Bloomberg.
Читайте: Доходи Росії від експорту нафти впали до мінімуму 2022 року — Bloomberg
Торги на біржі
Вартість березневих ф'ючерсів на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures у середу становить $81,56 за барель, що на $0,54 (0,66%) нижче за ціну на закриття попередньої сесії. За підсумками торгів у вівторок ці контракти подешевшали на $3,81 (4,4%), до $82,1 за барель.
Ціна ф'ючерсів на нафту WTI на лютий на електронних торгах Нью-Йоркської товарної біржі (NYMEX) зменшилася на цей час на $0,63 (0,82%) — до $76,30 за барель. На час закриття попередніх торгів вартість цих контрактів знизилася на $3,33 (4,2%), до $76,93 за барель.
За підсумками 2022 року Brent подорожчала на 10,5%, WTI — на 6,7%.
Коментарі - 5
так як так, нам розповідали як ми маємо рівнятися на китай, які ми дурні, що не виконуємо рішень наших самих мудрих чиновників про різні маразматичні карантинні обмеження, казали, а от дивіться як в китаї, а маємо вірити в науково медицину, і що тепер, китай обгадився, де вибачення від ляшка? степанова? комаровського? Що мовчите? Чи будемо і далі гвалтувати здоровий глузд? Чи можливо повернемося до розуму, а не до хотілок вакцинаторів?
діяльність тусовки антивакцинаторів , підтримуваних державами та корпораціями призвела до десятків і сотень тисяч смертей. Людей залякали , висміяли — вони в результаті не вакцинувались , не віднеслись серйозно до хвороби і померли.
Керівники антивакцинаторів на цьому заробили. Це ясно.
Але хто буде платити компенсації родичам померлих ? Тільки керівники — чи і рядові антивакцинатори ? Ось у чому головне питання.
2. «сотень тисяч смертей». Як показала війна в Україні, все це інформаційні маніпуляції. За 10 місяців у нас ковід не тільки не збільшився, а і кратно зменшився, що показало недолугість не тільки вакцинаторів, а і карантинщиків, масочників (я не проти масок але їх носити мають виключно працівники, що контактують з клієнтами і суворо згідно правил) і т.д.
3. «не віднеслись серйозно до хвороби і померли». Багато країн вже визнали смерті від вакцин та відмовилися від них. Ця афера скоро розвінчається
4. «Тільки керівники — чи і рядові антивакцинатори ?»
Повна маячня. Навіть як би це було правдою, то довести зв"язок неможливо. А от смерті від вакцинування довести можна, важко, бо вакцинатори їх старанно замовчують і приперти до стінки дуже складно, але це роблять. А скільки вмирає тихо-мирно одному Богу відомо.