Дубай на рік скасував дію податку 30% на алкоголь і особисті ліцензії на нього — їх повинні мати мешканці, які хочуть вживати спиртне вдома. Про це повідомляє Reuters.
Дубай скасував 30% податок на алкоголь. Це має привабити туристів
►Читайте «Мінфін» у Instagram: головні новини про інвестиції та фінанси
Немусульманські жителі Дубая мають бути не молодші 21 року, щоб вживати, перевозити чи зберігати алкоголь удома і мати алкогольну ліцензію — пластикову картку, яку видає поліція.
Зміни набули чинності 1 січня та діятимуть протягом випробувального періоду — одного року.
Один із двох найбільших постачальників алкоголю в Дубаї MMI вже повідомив, що скасування цього податку зменшить і ціни в його магазинах по всьому емірату.
Інший ритейлер, African+Eastern, підтвердив, що податок більше не застосовується, але в ціни, як і раніше, включатимуть податок на додану вартість (ПДВ) — 5%.
Заманювання туристів
Очікується, що цей крок іще підвищить принадність Дубая для туристів та жителів-іноземців, яких приваблює його ліберальніший спосіб життя в порівнянні з іншими містами Перської затоки.
Дубай уже якийсь час помʼякшує закони, дозволяючи продаж алкоголю вдень під час Рамадану та схвалюючи доставку додому під час пандемії.
Туризм є ключовою опорою економіки Дубая. У першій половині 2022 року емірат відвідали на 180% більше туристів, аніж за такий же період 2021 року.
Коментарі - 5
Развлечений там не просто много, они там еще и лучшие в мире.