Внаслідок російської агресії мільйони українців були вимушені виїхати за кордон. Також в різних країнах світу вже довгий час до того жило і працювало багато наших співвітчизників. «Мінфін» вирішив дізнатись, скільки українців за нинішніх умов мають рахунки в іноземних банках.
14 листопада 2022, 16:10
Скільки українців мають рахунки в іноземних банках (опитування)
Редакція просить читачів відповісти на запитання, чи є у вас рахунок у іноземному банку, або, можливо, є плани відкрити його. Також діліться у коментарях своїм досвідом обслуговування у банках за кордоном.
Джерело:
Мінфін
Коментарі - 24
П/С
Да и какой я патриот -настоящие патриоты в аватарке писали что работают в Ольгино, а другие патриоты на это не обращали внимание.
«Иди это расскажи руководству укр банков.»
А они не пишут на форуме Минфина
о своём патриотизме и не упрекают других
в его недостаточности или отсутствии,
а значит и не дают повода для дискуссий…
«Да и какой я патриот»
Обычный псевдопатриот, пишущий одно,
а делающий противоположное…
Кстати, одно дело писать что-нибудь в аватарке на форуме,
и совершенно другое дело выводить реальные деньги
из Украины за границу и не один год…
Предыдущие два раза я в Польше покупал подсолнечное масло из семян украинского подсолнечника (которое ЖД цистернами импортируют из Украины и в Польше разливают) — удобно, оптовая упаковка 5 литров. А в этот раз решил сэкономить, и получилось… что польское подсолнечное масло в пяти бутылках по литру немного дешевле украинского в пятилитровой ёмкости… Значит я не патриот, а что-то типа домохозяйки…
А зачем настоящему патриоту писать в аватарке про Ольгино?
Не узнали?
Ну, чтобы не тыкать пальцем, может этому настоящему патриоту хватит смелости самому признаться, и объяснить факт такой неистовой любви к этому злополучному Ольгино? Или патриот горазд только копипастить курсы конвертдепо?
очень болезненно реагируют
на термин «ольгино».
Ведь адекватные люди смотрят на мои тексты, ну, а неадекваты — на внешний антураж…
* переводити туди гроші не маючи джерела доходу за кордоном буде складно та доволі дорого, і це не тільки про військовий стан, а і про мирний час
* якихось особливих бенефітів це не має, і такий став вже склався у 2017 та залишається, тут я маю не тільки оплати картою в іншій ниж гривня валюті, але і надійність банків
* за виключенням деяких країн легально відкрити рахунок за кордоном залишаючись резидентом України або взагалі неможливо (принаймі легально, не використовуючи методи маскування під резидента), або доступно лише людям з великими статками
А віднедавна наявність рахунку за кордоном ще і є причиною зайвої метушні з податками бо податкова через роки два чи більше нарешті отримує доступ до інформації про них і тоду крім уплати податків з депозитів в закордоном вам важливо придеться доплачувати податки тут в Україні.
З масовою появою валютних картв українських банках знялась проблема комісій за оплату в іншій валюті, та й самі банки вже часто не беруть таку комісію і проблемою залишається хіба що відстрочене проведення операції яке часто призводить до того що з рахунку списується сума більше ніж блокувалась на момент оплати.
Залишились окремі країни в яких можуть бути проблеми при використанні немісцевих карток, особливо при покупках в онлайні. Зрозуміло що якщо людина мешкає не в Україні, а наприклад поїхала до іншої країни навчатись чи працювати, чи просто жити то місцевий рахунок це майже обов’язкова річ бо з ним набагато зручніше. В 2017 думав що с закордонного рахунку буде зручніше інвестувати. Але як виявилось інвестиційні посередники типу IB не люблять коли їх клиєнт з України поповнює інвестрахунок з банківського рахунку наприклад в США — рахунок повинен бути в банку тієї країни резидентом якої ти є. Власні інвестиційні продукти банків часто недоступні нерезидентам, наприклад з цим я стикнувся у польських банках.
Тож я не бачу жодного сенсу в тому щоб звичайний українець відкривав собі рахунок за кордоном якщо в нього немає планів емігрувати.
которых условно можно разделить на три категории:
— белый бизнес;
— серый бизнес;
— теневой бизнес.
Вот эти бизнесмены и «прячут» свои доходы (прибыль)
от различных потерь, в том числе и от ареста с конфискацией
в иностранных юрисдикциях, в том числе, и на банковских счетах
иностранных банков…