Мінфін - Курси валют України

Встановити
4 жовтня 2022, 11:50

Бери участь в ініціативі Start Path Ukraine, яка розроблена компанією Mastercard спеціально для українських фінтех-компаній та підприємців

Кредитвест Банк повідомляє, що до 20.10.2022 триває набір заявок на участь в ініціативі Start Path Ukraine, яка розроблена компанією Mastercard спеціально для українських фінтех-компаній та підприємців. Ініціатива передбачає підтримку п’ятьох українських стартапів, які протягом шести місяців матимуть доступ до ресурсів, менторського супроводу і можливостей нетворкінгу з провідними експертами. А крім того, кожен з п’яти стартапів-учасників програми отримає грант у $10,000.

Хто може подати заявку?

Ініціатива Start Path Ukraine орієнтована на українські фінтехи, які працюють у таких напрямах: «зелене» та стале фінансування, фінансовий менеджмент, кредитування, продукти та рішення для МСБ, інноваційні платежі та послуги, відкритий банкінг, віддалена ідентифікація та верифікація, CBDC і криптовалюти, фінансова грамотність, клієнтська підтримка, кібербезпека та захист даних, а також в інших сферах фінтеху.

Як подати заявку?

Щоб подати заявку на участь у програмі Start Path Ukraine, перейдіть за посиланням.

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися