У серпні Альянс Банк запустив благодійну ініціативу з метою зібрати якомога більше донатів на потреби ЗСУ. Кожного разу, коли клієнт відкривав депозит «Переможний», банк донатив 1% річних від суми з власного прибутку на ЗСУ. З вас — депозит, з банку — донат. Нова фінансова звичка від Альянс Банку вже працює.
Альянс Банк донатить на ЗСУ за кожний депозит до кінця вересня
![У серпні Альянс Банк запустив благодійну ініціативу з метою зібрати якомога більше донатів на потреби ЗСУ.](/img/2022/91488097/49fb1eddaf3064281604484ecefeb163.jpeg?1662016236)
Але отриманий попит на депозит «Переможний» став для Альянс Банку ще одним маркером єдності українців на шляху до спільної мети. Ця проста і прозора мотивація стала причиною чому банк вирішив продовжити благодійну ініціативу ще на місяць. І надалі банк намагатиметься створювати нові механіки, що поєднають його роботу з безперервною допомогою нашим захисникам.
Кожен ваш депозит наближає нашу перемогу
Ви заощаджуєте, а банк донатить за власний кошт — чи не вигідна пропозиція? Альянс Банк нагадує умови депозиту «Переможний»:
- Відсоткова ставка до 20% річних у гривні;
- Термін вкладу — від 1 до 12 місяців;
- Мінімальна сума вкладу — 5000 гривень;
- Виплати відсотків за вашим вибором — щомісячно або в кінці терміну.
В умовах депозиту «Переможний» не передбачені лише дострокове зняття коштів, поповнення та можливість автоматичної пролонгації.
Розміщуйте вільні кошти в Альянс Банку
Коментарі