Ціна біткоїну може відновитися до рівня $28 тис. до кінця 2022 року, вважають фахівці Deutsche Bank. Про це повідомляє Forklog з посиланням на Bloomberg.
У Deutsche Bank прогнозують, що ціна біткоїну повернеться до позначки $28 тис.
Чому такий прогноз
На думку стратегів банку Маріон Лябур та Галини Позднякової, зростання буде пов'язане з раллі ринку американських акцій.
Експерти звернули увагу, що з листопада криптовалюти дедалі більше корелюють з індексами Nasdaq 100 і S&P 500. Вони вважають, що ці бенчмарки відновляться до січневих рівнів до кінця року, протягнувши за собою біткоїн.
На момент написання ціна першої криптовалюти провалилася нижче за $20 тис. і тестує позначку $19 тис.
Дані: TradingView. Часовий графік BTC/USD біржі Bitstamp.
Читайте також: Кійосакі спрогнозував обвал біткоїну до $1,1 тисяч
Біткоїн — не означає «цифрове золото»
Стратеги Deutsche Bank вважають, що аргументи на користь біткоїну як «цифрового золота» розвалилися. Криптовалюта не стала безпечним притулком на тлі падіння фондових ринків, фізичне золото в цьому плані «повело себе краще».
Швидше біткоїн схожий на алмази — «високоринковий актив», що опирається здебільшого на маркетинг, зазначили Лябур та Позднякова. Вони нагадали, що у 1950-ті роки найбільший гравець ринку De Beers рекламною кампанією зміг змінити споживче ставлення до дорогоцінного каміння.
«Продаючи ідею, а не продукт, вони створили міцну основу для індустрії вартістю $72 млрд на рік, яка домінувала протягом останніх 80 років. Те, що правильне для алмазів, істинне для багатьох товарів і послуг, включаючи біткоїн», — заявили експерти.
Читайте також: Білл Гейтс засумнівався у цінності NFT
Вони також вказали на деякі проблеми, що охопили ринок цифрових активів останніми тижнями, включаючи фінансову неспроможність деяких хедж-фондів та криптокредиторів.
Експерти вважають, що відновлення крипторинку ускладнює «відсутність загальних моделей оцінки, подібних до існуючих у системі суспільного капіталу».
Крім того, крипторинок сильно фрагментований. Падіння може продовжитися через складність системи", — додали стратеги Deutsche Bank.
Коментарі - 4
А якщо втрачу все що вкладу — не буду печалитись, бо я роблю так як хочу, а не так як мені кажуть в коментарях