Росія порушила зобов'язання з виплати відсотків за своїми борговими зобов'язаннями на суму $1,9 млн. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Bloomberg.
Bloomberg: Росія не змогла виплатити відсотки за своїми держоблігаціями
►Підписуйтесь на сторінку «Мінфіна» у фейсбуці: головні фінансові новини
Що відомо
Як інформує агентство, зазначена сума повинна була бути включена в виплату за російськими держоблігаціями, здійснену на початку минулого місяця.
За інформацією Bloomberg, розмір страхових виплат власникам російських облігацій може скласти $3,2 млрд.
Bloomberg підкреслює, що розмір накопичених процентних виплат і той факт, що основний платіж вже був здійснений, означають, що постанова Комітету з аналізу кредитних деривативів не викличе більш широкого дефолту за російськими держоблігаціями.
Читайте також: РФ знову вдалося уникнути дефолту. Наступний етап починається 27 травня
Нагадаємо
21 травня Мінфін Росії заявив про виплату купонного доходу за єврооблігаціями з погашенням у 2026 та 2036 роках у валюті випуску — доларах США та євро.
Росія вже була на межі дефолту 16 березня, коли країна мала здійснити виплату за купоном у доларах. Хоча багато факторів вказували на дефолт країни у цей день, РФ все ж змогла провести валютні виплати завдяки винятку з санкцій США.
Читайте також: Економіст розповів, які наслідки для Росії матиме дефолт
Останній дефолт в РФ був у 1998 році, але тоді мова йшла про внутрішні борги. Останній пропуск виплат за зовнішніми боргами РФ допустила після більшовицького перевороту у 1917 році.
Коментарі