Співзасновник інвестиційної компанії Magellan Financial Group, мільярдер Хеміш Дуглас назвав цифрові активи однією з «найбільших масових помилок в сучасній історії». Про це він заявив в інтерв'ю The Australian Financial Review, пише Forklog.
Австралійський мільярдер назвав криптовалюту «масовою помилкою»
Про що говорив мільярдер
Він порівняв криптовалютний ринок з бульбашкою, яка «в кінцевому підсумку вибухне». На думку Дугласа, прихильниками таких активів є недосвідчені інвестори.
«Криптовалюта є однією з найбільших ірраціональностей, які я бачив за дуже-дуже довгий період, через культ і масштаб, які за нею стоять», — зазначив співзасновник Magellan Financial Group.
Читайте також: У Bank of America назвали біткоіни «найгіршим з усіх бульбашок»
Він закликав інвесторів остерігатися цифрових активів і не забувати про пов'язані з ними ризики.
Що кажуть про крипту інвестори
Раніше мільярдер Стенлі Дракенміллер розкритикував Dogecoin, заявивши, що мем-криптовалюта підійде любителям казино. Він також поскаржився на низьку ліквідність біткоїна після зниження курсу в 2020 році.
Читайте також: Американський бізнесмен Кіосакі попередив інвесторів про найбільший крах. Радить купувати біткоїн
У травні 2021 року один засновник керуючої компанії Pershing Square Capital Management Білл Екман назвав флагман «чисто спекулятивним активом».
Нагадаємо, співзасновник Carlyle Group Девід Рубінштейн допустив, що криптовалюта залишаться частиною фінансового ландшафту на довгі роки.
За його словами, новий клас активів — не захоплення, якому судилося зникнути.
Нагадаємо
Вартість біткоїна за минулу добу зросла на 7%. На 15:15 за Києвом 21 липня ціна першої криптовалюти становила $ 31,67 тис., а капіталізація перевищила $ 593 млрд.
Ціна біткоїна знаходиться під тиском на тлі негативних новин з Китаю.
14 липня провінція Аньхой ввела повну заборону на майнінг. Також в червні чотири китайських регіони заборонили видобуток криптовалюти, а банкам і фінансовим організаціям КНР наказали не брати участь в операціях, пов'язаних з цифровими активами.
Коментарі - 8
И по поводу твоей «макулатуры» — несколько лет назад на Гаити (или Гаваи) был ураган, жуткое стихийное бедствие, от которого, как мы видит сейчас по Европе с наводнениями никто не застрахован. Так вот, те, кто там в это время находился и имел миллионы на счетах/битках и т. д. не могли ничего получить, а вот у кого было несколько американских купюр «макулатуры» — те могли все купить, достать…