20−21 квітня за підтримки Ukrsibbank BNP Paribas Group відбудеться онлайн-конференція «46=47. Арифметика перспектив для дітей із синдромом Дауна», на яку зареєструвалося майже 1 000 учасників.
Ukrsibbank підтримає онлайн-конференцію «46=47. арифметика перспектив для дітей із синдромом Дауна»
Подія має на меті підтримати спеціалістів, які працюють із дітьми з особливими освітніми потребами та обмінятися досвідом для створення якісних програм, які допоможуть дітям бути включеними в освітній процес, отримувати саме ті навички, які їм потрібні.
Конференція орієнтована на фахівців інклюзивно-ресурсних центрів, з метою забезпечення права дітей із синдромом Дауна віком до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, в тому числі в закладах ПТУ та інших, які забезпечують здобуття освіти шляхом комплексної оцінки розвитку дитини, надання психолого-педагогічних, корекційних послуг та забезпечення їх системного кваліфікаційного супроводу.
«Ми віримо що такі заходи допоможуть важливим змінам у нашому суспільстві. Вони є нашим баченням партнерської взаємодії з соціальним оточенням, в якому ростуть наші діти. А найцінніший інструмент такої взаємодії — досвід. І саме успішний досвід прийняття людей із особливостями розвитку, використання дієвих підходів до взаємодії з ними та їх підтримки- можливо отримати в міжнародному партнерстві», — розповіла президент ВБО «Даун Синдром» Олена Большаніна.
Цього року організатори запросили поділитись своїм досвідом експертів зі Швейцарії, Сполучених Штатів Америки, Австралії. Також у конференції візьмуть участь досвідчені українські експерти, чий професійний шлях прокладено в роботі з дітьми із синдромом Дауна та іншими станами, що призводять до порушень інтелектуального розвитку.
«В результаті впровадження найсучасніших підходів до створення програм розвитку ми зможемо говорити про якісну освіту для дітей із особливими освітніми потребами і, зокрема, для дітей із синдромом Дауна», — продовжила Олена Большаніна.
Доповідачі поділяться сучасними методиками оцінювання та супроводу дітей із синдромом Дауна на різних етапах їхнього розвитку. Що наближатиме всіх учасників, організаторів та партнерів заходу до досягнення 4-ої глобальної цілі ООН, а саме: «Створювати й удосконалювати навчальні заклади, що враховують інтереси дітей, особливі потреби інвалідів і гендерні аспекти, та забезпечити безпечне, вільне від насильства і соціальних бар'єрів та ефективне середовище навчання для всіх».
«Ukrsibbank є активним промоутером сталого розвитку та підтримки цілей ООН. Банк приділяє велику увагу рівним правам, в тому числі на освіту, — розповіла Яніна Ольховська, директор з питань комунікацій, КСВ та залученості Ukrsibbank BNP Paribas Group. — Ми впевнені, що обмін реальним досвідом, залучення експертів- практиків, які готові ділитися підходами, дійсно допоможуть досягнути спільної мети у розбудові суспільства у створенні якісних умов для навчання».
Більш детально ознайомитися з програмою ви можете за посиланням.
Кожен бажаючий може долучитися до заходу за попередньою реєстрацією за посиланням.
Дата та час: 20−21 квітня, 10:00−16:00
Коментарі