Вчора Кабінет Міністрів України схвалив законопроект «Про внесення змін до деяких законів України щодо набуття акціонерним товариством „Державний ощадний банк України“ статусу учасника Фонду гарантування вкладів фізичних осіб». Надалі цей проект розглядатиме Верховна Рада України.
Приєднання Ощадбанку до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб не несе принципових змін для клієнтів
«Приєднання Ощадбанку до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб — давно запланований та логічний крок, оскільки Ощад на сьогодні єдиний український комерційний банк, який не є його учасником. Участь Ощадбанку у фонді відкриває можливості для його часткової приватизації. Це зробить банк ще більш надійним та сучасним фінансовим інститутом», — зазначив Сергій Наумов, голова правління Ощадбанку.
Входження до ФГВФО фактично не несе принципових змін для клієнтів Ощадбанку. Стабільна робота банківської установи та прибуткова діяльність протягом останніх п’яти років є вагомим свідченням того, що гроші вкладників повністю захищено. Ощад і надалі залишається у власності держави до моменту його приватизації.
Ощадбанк є визнаним лідером за рівнем довіри з боку вкладників — фізичних осіб. Так, у 2020 році депозитний портфель цієї групи клієнтів Ощаду зріс на 4,9 млрд грн — це зростання є найбільшим в українській банківській системі.
Наприкінці 2020 року Ощадбанк очолив рейтинг надійності найбільших роздрібних банків України за версією журналу «Деньги».
Коментарі