Мінфін - Курси валют України

Встановити
2 листопада 2020, 14:54

Розстрочка під 0% з картою Альфа-Банку Україна діє до кінця року

Альфа-Банк Україна продовжив до 31 грудня 2020 року дію акційної пропозиції по розстрочці з нульовою щомісячною комісією.

За умовами акції, власники кредитних карток Альфа-Банку, які скористаються програмою «Миттєва розстрочка» і переведуть покупку в оплату частинами на 3 або 6 місяців, отримують 0% щомісячної комісії.

Для цього клієнту достатньо здійснити оплату на суму від 500 грн, після чого він отримає SMS з номера 3530 з кодом і пропозицією перевести покупку в розстрочку. Просто відправляєте безкоштовне SMS з кодом у відповідь, щоб заявка на розстрочку була прийнята в роботу. Активація буде підтверджена також за допомогою повідомлення.

Оплата покупки відбувається рівними частинами, а річна ставка на весь період складе всього 0,01%.

Розстрочка доступна власникам кредитних карток – «Red», «Red Cash», «Travel», «Альфа-Connect», «Еко-Максимум», «Фокс Клуб», «Вигода».

Стежити за статусом своїх розстрочок можна через мобільний банк Alfa-Mobile Ukraine, розділ «Мої розстрочки».

Оформити кредитну карту Альфа-Банку можна віддалено. Документи на підпис і картку вам привезе мобільний банкір.

Коментарі - 2

+
0
54022684
54022684
2 листопада 2020, 15:39
#
Тот случай, когда реклама является еще и полезной новостью. Эта акция закончилась 31 октября. Теперь продлили до конца года. Даже на сайт Альфы не пришлось ходить чтобы искать. Вообще отлично
+
0
Zhmunya
Zhmunya
2 листопада 2020, 17:44
#
А я бы уточнил на сайте перед покупкой на всякий случай. А то потом претензии только себе сможете предьявить, что рассрочка не акционной оказалась.
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися