Рада НБУ 31 липня 2020 року звільнила Холода Сергія з посади заступника голови Національного банку за власним бажанням. Про це написав голова Ради НБУ Богдан Данилишин у фейсбуці.
Рада Нацбанку звільнила заступника голови НБУ Холода
«Рада НБУ на своєму засіданні звільнила Холода Сергія Володимировича з посади заступника Голови Національного банку України за власним бажанням. Від імені Ради НБУ дякую Сергію Холоду за роботу в НБУ», — написав він.
Нагадаємо
-
30 травня 2018 року Сергій Холод подав до НБУ декларацію як кандидат на посаду заступника голови НБУ.
Читайте також: Як новий глава НБУ поміняє кадровий склад центробанку
Кадрові зміни
Як писав «Мінфін», експерти очікують поетапної і максимально м'якої зміни правління НБУ протягом тривалого часу — 3-10 місяців.
Дуже мало відомо про тих, хто змінить нинішнє правління НБУ. Офіційної інформації на цей рахунок поки що немає, тільки розмови. За однією з версій, у правління регулятора запросять заступника голови Укргазбанку Олександра Дубровіна. 8 років тому він вже приходив в Нацбанк департамент банківського нагляду (заступником директора), і може знову повернутися.
Не виключається поява в НБУ корпоративного заступника голови Укргазбанку Дениса Чернишова. Спочатку очікувалося, що після переходу Шевченка в Національний банк, він очолить Укргазбанк. Однак після того, як в. о. голови Укргазбанку був призначений Андрій Кравець, знову пішли розмови про можливу появу Чернишова у центробанку.
Також на ринку допускають появу в Нацбанку скарбника Укргазбанку Олексія Єфремова, якого вважають сильним валютником.
Передбачається, що Кирило Шевченко намагатиметься забрати в НБУ 3-4 працівників Укргазбанку. Але одночасно буде запрошувати і фахівців з інших українських банків.
Нагадаємо
16 липня Верховна Рада затвердила на посаді голови Національного банку Кирила Шевченка, керівника державного Укргазбанку.
Коментарі - 25
Нужно уволить (а лучше - посадить) всех, кто знает что делать, и тогда состоится наша «культурная революция». Китай-то после своей - посмотрите как вырос!
Кравчук и Пискун - это теперь норма, никто даже не удивился. Те, «кто был назначен в страшные времена Порошенка» - это теперь главные злодеи. И при этом - «никакого реванша нет». Что у людей в головах?!
1. Интеллектуальный. Убедить большинство, что они лучше других. Постоянно вести дебаты с несогласными и через рациональные объяснения показывать что именно они правы и достойны. Для этого нужно чтобы и власти и избиратели обладали интеллектом. Или хотя бы, чтобы избиратели доверяли тем, кто обладает интеллектом (порохоботам всяким).
2. Денежный. Перераспредилить денежные потоки в сторону избирателей, или тех, кто может влиять на избирателей (владельцев телеканалов). Для этого нужна сильная исполнительная власть (у нас она хромает), или НБУ.
3. Силовой. Закошмарить несогласных. Посадить их, или запугать. Для этого нужны суды, прокуратура, полиция.
Лучше всего для общества, когда политики используют только первый рычаг.
Людей брала потом не она . их брали по конкурсу, и никакой «команды» там небыло - почитайте биографии правления НБУ - эти люди нигде не пересекались ранее.
зелефейки распространять нехорошо. стыдно
«Вот, при всем уважении, да... если у нас в стране будет какой-то орган независимым, там будет такой простор для коррупции, что мама не горюй!» - Уровень коррупции не определяется зависимостью или независимостью органа. Там слегка другие факторы. Как зависимый так и независимый орган могут быть как коррумпированы, так и наоборот.
Про систему сдержек и противовесов, как часть принципа разделения властей, слышали?
Мой вопрос «Что у людей в головах?!» становиться все более актуальным.
Годовой рост местами превышал 10%.
https://d3fy651gv2fhd3.cloudfront.net/embed/?s=ukrainegdpyoy&v=202007302300V20200716&d1=20040731&d2=20090731&h=300&w=600
все банально.
Хотя никто не может внятно обьяснить почему....