Наглядові ради двох державних банків на початку квітня здійснили кроки, які в майбутньому пришвидшать отримання за потреби рефінансування НБУ. Про це пише finclub.
Державні банки готуються отримати рефінансування до 61 мільярда
Рішення наглядових рад
Наглядова радаУкргазбанку 6 квітня надала згоду на те, що у разі задоволення НБУ заявок банку на здійснення операцій з рефінансування, максимальна сума за одним правочином буде становити менше 50% вартості активів банку за даними річної фінансової звітності, тобто до 41,11 млрд грн.
Наглядова рада Укрексімбанку 3 квітня надала згоду на одержання кредитів в рамках операцій з рефінансування за генеральною кредитною угодою між Укрексімбанком та НБУ.
Рефінанс
Йдеться про отримання рефінансування в межах вартості пулу заставлених активів, сформованого згідно з рішенням наглядової ради, та з дотриманням обмеження щодо суми непогашеної заборгованості банку перед НБУ за кредитами рефінансування у 20 млрд грн.
Наглядова рада також погодила надання банком у заставу активів до 30 млрд грн для забезпечення виконання зобов'язань за діючими та майбутніми кредитами НБУ.
Коментарі - 5
дивиденды не выплачиваются если совет директоров признает что компания не сможет выполнять текущие обязательства в ходе обычной деятельности.
А рефинанс это начало инфляции, девальвации ...
вот на какой рынок выйдет новая гривна это очень интересно: если на погашение долгов то значит на валютный что приведет к обнищанию, если на строительство новых производственных мощностей то на создание новых рабочих мест что приведет к увеличению доходов населения
как и во все времена любое изобретение в руках разных людей имеет разные последствия. все зависит от «качества» этих людей.
Госпредприятия — без толку, там заведомо неэффективное управление и много возможностей воровать у директоров.
Если частникам — тут же, мгновенно все уйдет на валютный рынок, и на офшоры.
В гробу они видели ''производственные мощности''.