17 лютого 2020, 18:50 Читать на русском

Українська «дочка» російського банку не здала ліцензію. Акціонер не з'явився

Представники російського ВЕБа не з'явилися на збори акціонерів Промінвестбанку, на яких банк хотів здати банківську ліцензію. Про це йдеться в повідомленні на сайті банку.

Представники російського ВЕБа не з'явилися на збори акціонерів Промінвестбанку, на яких банк хотів здати банківську ліцензію.
Фото: epravda.com.ua

Чому збори не відбулися

Збори 6 лютого, на яких планували розглянути питання здачі банківської ліцензії, не відбулися через відсутність кворуму. Приїхали лише міноритарні акціонери, які володіють 0,079% акцій Промінвестбанку.

Передісторія

  • У грудні 2019 року Промінвестбанк припинив дистанційне обслуговування клієнтів.
  • Верховний Суд залишив без змін постанову Київського апеляційного суду від 27 серпня, яким було скасовано заборону Державної виконавчої служби вчиняти будь-які дії з продажу 99,77% акцій Промінвестбанку.
  • Верховний Суд відхилив скаргу російської держкорпорації «ВЕБ.РФ» на рішення судів попередніх інстанцій, якими корпорація хотіла зупинити продаж акцій Промінвестбанку.
  • 20 вересня 2018 року приватний виконавець виконавчого округу Києва Каращук K. Л. на підставі заяви ТОВ «Дайріс» відкрив виконавче провадження щодо примусового виконання ухвали Апеляційного суду Києва від 5 вересня 2018 року по стягненню акцій ПАТ «Промінвестбанк» на користь компанії «Дайріс» із групи «Приват» Ігоря Коломойського і партнерів.

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама