UnionPay планує здійснити випуск 3 млн карток в Україні в найближчі три роки. Про це розповів регіональний представник Unionpay International по Україні, Молдові, Вірменії Олексій Шевцов під час конференції PayTech Ukraine 2019.
UnionPay планує випустити три мільйони карток до 2022 року
За його словами, до 2022 року 8 -10 відсотків банківських карток в Україні будуть випущені платіжною системою UnionPay. Обсяг транзакцій, за планами системи, досягне 500 млн доларів США на рік. Платіжна система розраховує залучити 15-20 банків партнерів.
Найближчим часом UnionPaу планує завершити всі реєстраційні процедури в Україні для проведення фінансових операцій. До кінця цього року Unionpay планує розробити локальний прайслист своїх послуг.
До 2021 року покриття банкоматів та платіжних терміналів у яких можна буде користуватись картками Unionpay в Україні має становити 85-95 відсотків, повідомив Олексій Шевцов.
Компанія планує реалізовувати в Україні і свої інноваційні технології. Зокрема, використання QR-коду для здійснення платежів, що набуло значної популярності в Китаї та країнах Південно-Східної Азії.
«Одночасно з запуском еквайрингу ми почнемо проект з турфірмами Китаю, щоб направити сюди туристичний потік з Китаю, та залучити китайську бізнес-спільноту для ведення бізнесу в Україні», — заявив.
На прикладі Турції такий туристичний проект дозволив додатково залучити у 2018 рокці 1,5 млн туристів з країн Центральної Азії, переважно Казахстану, що вдвоє більше ніж роком раніше", — заявив Олексій Шевцов.
Власники карти UnionPaу отримають ексклюзивні умови по купівлі авіаквитків, прожванню в готелях, харчуванню, шопінгу та інше.
Що відомо
- Платіжна система China UnionPay створена у 2002 році з ініціативи державної ради та Народного банку Китаю.
- Зараз вона вважається найбільшою у світі за кількістю випущених карток – близько 7 мільярдів. Переважну більшість із них випущено в Китаї. У інших країнах світу випущено близько 120 мільйонів карток системи.
Коментарі - 12
А много ли народу знает, что основным потенциальным покупателем на большинство нашего чернозёма планируют «стать» наши пока ещё дальние «друзья» из Поднебесной?
А, впрочем, какая разница. Ничего хорошего и так не предвещало.
Блин, надеюсь, хоть под китайцами мы не прогнёмся, как под америкосами и европейскими «партнёрами». Хотя, нет, прогнёмся.
Або ж українцям приємно бути рабами. Тут не зрозуміло, бо завжди всі хочуть аби хтось прийшов і все вирішив, але при цьому кажуть, що вільні люди.
Землю с жилой застройкой тоже почему-то некитайцы покупают в основном. Неужели им никто не рассказал?