5 вересня 2019, 11:20 Читать на русском

Що вам відомо про шахрайство з банківськими картками? (тест)

Інформаційні технології кардинально змінили фінансовий світ. З'явилися «електронні гроші» і безготівкові розрахунки. У той же час зросли ризики стати жертвою шахраїв, які прагнуть дістатися до вашого банківського рахунку.

Інформаційні технології, шахрайство, гроші
фото: pixabay.com

Банківські картки дозволяють швидко здійснити будь-яку операцію з грошима. Але питання надійності платежів і збереження коштів на рахунку залишається актуальним. Стрімкий розвиток технологій вимагає підвищення фінансової грамотності населення, а також заходів щодо посилення безпеки з боку банків.

Партнер матеріалу

Дивіться також: Що ви знаєте про національну валюту? (тест)

«Мінфін» пропонує перевірити, чи піклуєтеся ви про безпеку своїх фінансів та чи багато знаєте про ризики шахрайства з банківськими картками. Підбірка питань дозволить дізнатися більше про те, як зловмисники ошукують довірливих громадян в Інтернеті, по телефону, через електронну пошту і т. д.

.

Коментарі - 3

+
0
Barmaley33
Barmaley33
5 вересня 2019, 12:32
#
Про вішинг немного некорректный вопрос. Вишинг (от слова желание) - это когда приходит смс о том, что вы выиграли в лотерее/розыгрыше/акции и Вы, желая получить приз, отдаёте персональные данные мошенника. А когда приходит «Ваша карта заблокована» это соц.инженерия
+
0
startasiuk
startasiuk
5 вересня 2019, 13:10
#
Вішинг та смішинг використовують методи соціальної інженерії. Виманювання конфіденційних даних у першому випадку відбувається через телефонний дзвінок, у другому — через смс-повідомлення.
+
+14
sanch ☺
sanch ☺
5 вересня 2019, 13:31
#
Над вопросами стоит еще потрудиться, часть вопросов не относиться к теме.
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама