Мінфін - Курси валют України

Встановити
19 липня 2019, 12:41

Мегабанк уклав угоду з американською корпорацією OPIC

15 липня в м Київ на базі Центрального регіонального відділення «Мегабанку» пройшла зустріч представників АТ «Мегабанк» і Корпорації приватних зарубіжних інвестицій (OPIC), агентства при Уряді США.

АТ «Мегабанк» в особі Голови Правління Яценко Олексія Олексійовича та заступника Голови Правління Шипілова Олександра Олександровича уклали з Американською корпорацією OPIC угоду про субординований кредит на суму 4,3 мільйона доларів США. Термін угоди – 5,5 років. З боку OPIC у підписанні угоди брали участь Ральф Матеус, Директор-розпорядник, Управління консорціумів і загального менеджменту; Джеймс У. Моррісон, Спеціальний помічник у справах, пов'язаних з Конгресом і міжурядовим справам і Регіна Селія Шорт, Заступник директора, Управління консорціумів і загального менеджменту.

Угода була укладена в рамках виконання плану докапіталізації, розробленого за підсумками проходження банком стрес-тестів Національного банку України. Після відповідного рішення НБУ кошти субординованого кредиту будуть включені в капітал банку.

Довідка. Корпорація приватних закордонних інвестицій (OPIC) – це агентство уряду США, яке допомагає американським підприємствам інвестувати в ринки, що розвиваються. Заснована в 1971 році, OPIC надає підприємствам інструменти для управління ризиками, пов'язаними з прямими інвестиціями в зарубіжні країни, сприяє економічному розвитку країн з ринками, що розвиваються, а також просуває пріоритети зовнішньої політики і національної безпеки США. OPIC допомагає американським підприємствам у можливості закріпитися на нових ринках, каталізує отримання нового прибутку і сприяє створенню нових робочих місць і зростанню можливостей як всередині країни, так і за кордоном. OPIC виконує свою місію, надаючи підприємствам фінансування, страхування від політичних ризиків, правову підтримку і співпрацюючи з керівниками фондів прямих інвестицій.

Послуги OPIC доступні для нових і підприємств, що розширяються, які планують інвестувати в більш ніж 160 країнах світу. Оскільки OPIC стягує ринкові збори за свою продукцію, вона працює на основі самоокупності без будь-яких чистих витрат для платників податків. Всі проекти OPIC повинні відповідати кращій міжнародній практиці і не можуть привести до втрати роботи в Сполучених Штатах.

«Мегабанк» працює в Україні вже 29 років. Банк обслуговує понад 600 тисяч клієнтів в 167 відділеннях. Серед акціонерів банку – великі іноземні фінансові організації, такі як Європейський банк реконструкції та розвитку, Німецький державний банк KfW, Міжнародна фінансова корпорація IFC.

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися