Мінфін - Курси валют України

Встановити
29 червня 2019, 10:10

НКРЕКУ тимчасово підключила бюджетні організації до універсальної послуги

Усі бюджетні організації, незалежно від потужності їх електроустановок, до кінця 2020 року мають право купувати е/е на умові універсальної послуги. Відповідне рішення прийняла НКРЭКУ, передає Інтерфакс-Україна.

Усі бюджетні організації, незалежно від потужності їх електроустановок, до кінця 2020 року мають право купувати е/е на умові універсальної послуги.
Фото: iprosvita.com

Що це значить

Регулятор затвердив зміни в Порядок формування цін на універсальні послуги і розширив коло споживачів, які мають право ними користуватися.

Постачальники універсальних послуг почали надавати послуги з постачання е/е з 1 січня 2019 року. Вони обслуговують населення і малих споживачів з приєднаною енергоустановок потужністю до 150 кВт) на умові акцептованої поставки (публічного договору, для укладення якого не потрібно проводити тендер).

Читайте також: Президент вніс законопроект про зниження ціни на електроенергію

Раніше повідомлялося, що з 1 січня 2019 року відбулася лібералізація роздрібного ринку е/е, обленерго були розділені на постачальників універсальних послуг і операторів системи розподілу. У бюджетних і комунальних підприємств виникла необхідність вибору постачальника е/е на тендерній основі (або за переговорної процедурою за дотримання її умов).

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися