27 червня 2019, 10:08 Читать на русском

Гройсман схвалив утворення територіальних органів Податкової служби

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман підписав постанову Уряду від 19 червня 2019 року «Про утворення територіальних органів Державної податкової служби». Про це йдеться у повідомленні Мінфіну.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман підписав постанову Уряду від 19 червня 2019 року «Про утворення територіальних органів Державної податкової служби».
Фото: zik.ua

Що це значить

  • Територіальні органи ДПС будуть утворені як юридичні особи публічного права. Це буде здійснено через реорганізацію деяких органів ДФС шляхом їх приєднання до відповідних органів ДПС.
  • У системі територіальних органів ДПС на регіональному рівні утворюються головні управління ДПС в областях та у місті Києві, Офіс великих платників податків ДПС та Інформаційно-довідковий департамент ДПС.

Водночас, постанова Уряду не стосується територіальних органів ДФС митного напрямку – митниць ДФС, Департаменту податкових та митних експертиз ДФС та Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДПС, які продовжують діяти як юридичні особи публічного права, забезпечуючи реалізацію митного напряму ДФС.

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама