25 червня 2019, 14:18 Читать на русском

Іноземні інвестиції в українські ОВДП зросли у 8 разів

З початку року інвестиції нерезидентів в українські облігації внутрішньої державної позики зросли у вісім разів і зараз перевищують 51 млрд грн.

З початку року інвестиції нерезидентів в українські облігації внутрішньої державної позики зросли у вісім разів і зараз перевищують 51 млрд грн.

З початку року інвестиції нерезидентів в українські облігації внутрішньої державної позики зросли у вісім разів і зараз перевищують 51 млрд грн. Про це на сторінці у Facebook повідомляє прес-служба Мінфіну.

«Аналітики припускають, що приєднання України до Clearstream і непогана ситуація у фінансовій сфері суттєво змінили ситуацію і тепер це — new normal», — йдеться в повідомленні.

«Clearstream забезпечує іноземним інвесторам простий доступ на український ринок. Це один з ключових пріоритетів для нас. Міжнародні інвестори виграють від умов довгострокового фінансування і вносять свій внесок в успіх України разом з українськими. Ми залишаємося прихильниками прискорення реформ, які не тільки допоможуть забезпечити більшу ліквідність на ринку, але і зменшать потребу держави у валютному фінансуванні і знизять валютні ризики», — підкреслила під час виступу міністр фінансів Оксана Маркарова.

 Заповнити заявку на ОВДП від Групи ICU

Нагадаємо, 14 червня Нацбанк дозволив нерезидентам брати кредити в гривні і укладати форварди для інвестування в ОВДП.

Коментарі - 1

+
0
LISTT
LISTT
25 червня 2019, 21:06
#
Сдаётся мне что этот «new normal» ровно до первой хорошей коррекции на американской фондЕ ))
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама