18 червня 2019, 15:06 Читать на русском

Нафтогаз виплатив 500 мільйонів кредиту Світового банку

Державний Нафтогаз завершив виплату за кредитними угодами на 500 мільйонів доларів, які компанія взяла під гарантії Світового банку та під державні гарантії України у 2016 році. Про це повідомляє прес-служба Нафтогазу.

Державний Нафтогаз завершив виплату за кредитними угодами на 500 мільйонів доларів, які компанія взяла під гарантії Світового банку та під державні гарантії України у 2016 році.
Фото: delo.ua

Зазначається, що за взяті під гарантії Світового банку кредитні кошти Нафтогаз купив близько 5 мільярдів кубометрів газу з європейського напрямку.

«Всього з 2014 року Нафтогаз своєчасно та у повному обсязі погасив кредитну заборгованість, гарантовану державою, на суму близько 3,2 мільярда доларів», — передає слова голови Нафтогазу Андрія Коболєва прес-служба кампанії.

Зазначається, що наразі розмір кредитного портфеля Нафтогазу скоротився у 6,6 раза порівняно з тим його розміром, який був у 2014 році.

У Нафтогазі ще раз нагадали, що компанія планує закачати до підземних газових сховищ на 3 мільярди кубометрів більше газу, ніж минулого року. Це пов’язано з непевністю щодо майбутнього постачання російського газу до ЄС через українську ГТС. Для цього компанія планує запозичити кошти на міжнародних ринках.

Коментарі - 1

+
+15
AleksandrBank
AleksandrBank
18 червня 2019, 15:23
#
Курс гривны не ощутил этого.
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама