16 травня 2019, 9:17 Читать на русском

Київ і Львів — у топ-10 економічно ефективних міст

Київ і Львів увійшли до топ-10 міст з високою економічною ефективністю Smart Locations of the Future 2019/20.

Київ і Львів увійшли до топ-10 міст з високою економічною ефективністю Smart Locations of the Future 2019/20 за версією видання Financial Times — FDI Magazine.
Фото: vogue.ua

Київ і Львів увійшли до топ-10 міст з високою економічною ефективністю Smart Locations of the Future 2019/20 за версією видання Financial Times — FDI Magazine. Про це повідомила міністр фінансів Оксана Маркарова.

Що це значить

Київ посів п'яте місце в рейтингу, а Львів — восьме.

Основні чинники, що дали змогу українським містам увійти в цей рейтинг: привабливі тарифи на оренду офісних і виробничих приміщень, низька вартість проживання в хороших готелях в центрі, прийнятний рівень податків, низька вартість відкриття бізнесу, реєстрації власності і, що найбільш важливо, доступна кваліфікована робоча сила.

Це означає, що інвестори можуть менше вкладати і при цьому отримувати більший прибуток.

Читайте також: Київ увійшов до топ-35 найбільших стартап-міст світу

Рейтинг враховує такі показники, як: вартість квадратного метра щорічної оренди офісних приміщень класу «А», розмір середньої заробітної плати кваліфікованого робітника, вартість номера в центрі міста за одну ніч в готелях категорії 4 * і 5 *, загальна ставка податку на прибуток, сукупна вартість створення підприємства, реєстрації права власності та підключення промислового підприємства до електромереж.

Перші 4 позиції в рейтингу зайняли міста Скоп'є (Македонія), Софія (Болгарія), Каунас (Литва) і Гданськ (Польща).

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама