У ФГВФО наголошують: будь-чиї обіцянки забезпечити «ексклюзивні» умови участі у торгах – неправдиві, і розповідають, куди звертатися в таких випадках.
18 січня 2019, 13:01
Фонд гарантування застерігає від шахраїв
Про що варто пам'ятати
- Усі лоти Фонду реалізуються через систему ProZorro.Продажі, а також через міжнародні торговельні майданчики, акредитовані Фондом і оприлюднені на його офіційному сайті.
- Усі рішення щодо організації продажів і управління активами ухвалюються колегіально у ФГВФО після кількох етапів узгодження. Будь-які обіцянки – чи щодо сприяння у купівлі лотів за зниженою ціною, чи щодо витіснення з торгів конкурентів – є намаганням ввести в оману потенційного покупця активів. Покупець, який повірить таким запевненням, ризикує втратити гроші.
- Аукціони з продажу великих пулів проводяться через міжнародні компанії, що є світовими лідерами з реалізації проблемних активів. Саме прозорість і неможливість зовнішнього втручання були головною метою Фонду на початку реформування системи реалізації активів банків.
Що робити в разі виявлення підозрілих дій
- У випадку виявлення таких дій Фонд просить звертатися до Комісії з розгляду скарг стосовно організації і проведення аукціонів за електронною адресою skarga_torgi@fg.gov.ua або на поштову адресу ФГВФО.
- Одночасно необхідно надіслати копію на адресу банку/оператора електронного майданчика, чиї дії чи бездіяльність оскаржуються. Скарга обов'язково повинна бути оформлена за формою.
Джерело:
Мінфін
сторінку переглядає
1 незареєстрований відвідувач.
Коментарі