IBM створила перший у світі квантовий комп'ютер для комерційного використання — IBM Q System One. Про це пише ЕП з посиланням на Business Insider.
13 січня 2019, 10:10
IBM представила перший квантовий комп'ютер для бізнесу
IBM Q System One представили на виставці споживчої електроніки CES (Consumer Electronics Show) в Лас-Вегасі.
«IBM Q System One — важливий крок вперед в комерціалізації квантових обчислень. Ця нова система має вирішальне значення для розширення квантових обчислень за стінами дослідної лабораторії, оскільки ми працюємо над створенням практичних квантових додатків для бізнесу і науки», — заявив директор з досліджень IBM Арвінд Крішна.
«Дані стануть найціннішим природним ресурсом у світі», — стверджує генеральний директор IBM Джіні Рометті.
Як працюватиме
- Комп'ютер IBM поміщений в скляний корпус для підтримки необхідної для його роботи температури. Придбати його поки не можна.
- Вчені і компанії зможуть використовувати хмарні системи квантових обчислень IBM в квантовому обчислювальному центрі, який IBM протягом року відкриє в Покіпсі, штат Нью-Йорк.
- Звичайні комп'ютери зберігають дані у бінарній системі, квантові — у кубітах. Це дозволяє їм обробляти набагато більші об'єми даних, що можна використовувати для прориву в розвитку медицини, військових технологій та інших галузей.
Джерело:
Мінфін
Коментарі - 6
А у нас ТОМОС, и страна помещена в стеклянную колбу, что бы температуру не нарушать.
Вам тоже никто не запрещает свои знания и умения направить на создание ранее не существовавших технологий, запатентовать и внедрить их в производство — может тогда поймёте,
что это намного полезнее интереснее чем *** в комментах.
Было бы желание…
Приведу самый общеизвестный пример…
В украинском Институте электросварки им. Патона впервые в мире разработан, протестирован и внедрён метод высокочастотной сварки мягких тканей и конечно разработаны соответствующие сварочные аппараты с большим набором насадок и технологий сварки…
«Сварка живых тканей используется практически во всех видах хирургических операций — от пульмунологии до офтальмологии, хирургии катастроф, а также в зоне АТО», — рассказал заместитель директора Института электросварки им. Патона Игорь Кривцун.
Сейчас разработано около 100 медицинских технологий сварки в хирургии.
Таким методом пользуются медики 200 клиник и госпиталей по всей Украине.
На сегодняшний день используется 200 аппаратов. С помощью технологии сварки живых тканей, которую разработал Институт им. Патона, выполняется около 25-30 тысяч операций в год.