Мінфін - Курси валют України

Встановити
11 грудня 2018, 15:34

В Україні хочуть спростити торгівлю алкоголем

Міністерство економічного розвитку і торгівлі запропонувало спростити роздрібну торгівлю алкогольними напоями. Відповідна постанова Кабміну зареєстрована на сайті міністерства, повідомляє ТСН.

Міністерство економічного розвитку і торгівлі запропонувало спростити роздрібну торгівлю алкогольними напоями.
Фото: limanpravda.com

Згідно з документом, пропонується скасувати постанову уряду про затвердження правил роздрібної торгівлі алкоголем, а також низки пунктів в інших нормативно-правових актах, які регулюють торгівлю алкоголем.

Що це дасть?

У Мінекономіки вважають, що це дозволить знизити регуляторний тиск на суб'єкти господарювання, а також зменшити витрати бізнесу на виконання неактуальних вимог.

Згідно з правилами, працівники, які здійснюють зберігання та продаж алкогольних напоїв, повинні мати професійну освіту або підготовку. Крім того, зараз документи, за якими до торговельної мережі надійшли алкогольні напої, повинні містити реєстраційні номери сертифіката, хоча обов'язкова сертифікація алкогольних напоїв була скасована ще три роки тому.

Також, відповідно до пропозиції міністерства, пропонується скасувати вимоги наявності у продавців алкогольних напоїв роздрукованих правил, які дублюють законодавство України.

Нагадаємо, що 27 вересня 2018 року Київська міська рада прийняла рішення про заборону продажу алкоголю в магазинах з 23:00 до 10:00.

Автор:
Роман Мирончук
Редактор стрічки новин Роман Мирончук
Пише на теми: Економіка, фінанси, банки, криптовалюти, інвестиції, технології

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися