5 грудня 2018, 16:29 Читать на русском

Державний «Укргазбанк» увійшов до трійки найкращих роботодавців

Згідно нового рейтингу роботодавців України, проведеного журналом «Фокус», у 10-ти найважливіших галузях економіки, що формують внутрішній валовий продукт, Укргазбанк, увійшов до трійки найкращих роботодавців у сфері «Банки та фінанси».

Як зазначається у рейтингу, Укргазбанк працює на українському ринку з 1993 року та де-факто належить державі. Фінустанова позиціонує себе як екобанк і фінансує проекти, спрямовані на зниження затрат енергоресурсів та зменшення шкідливих викидів. Працівникам банку пропонуються премії, соціальний пакет і різноманітні пільги. На сьогодні в банку працює майже 4 тис. людей.

Окрім того, значним позитивним фактором для оцінки, стало те, що нещодавно профспілка Банку заручилася підтримкою Всеукраїнської профспілки виробничників і підприємців, що стане додатковою гарантією захисту соціально – економічних і трудових прав співробітників.

Редакція видання зафіксувала ініційовані менеджментом банку зміни, що позитивно вплинули на зайнятість в галузі та умови праці на банківському ринку загалом. Так, сьогодні банк розглядає резюме студентів і запрошує молодь на стажування.

Також, Укргазбанк на сьогодні є єдиним державним банком, що входить у ТОП-5 найстійкіших банків України і достойно конкурує з українськими представництвами провідних європейських фінустанов.

Нагадаємо, 94,94% статутного капіталу Укргазбанку належить державі в особі Міністерства фінансів України. 3 2015 року Укргазбанк входить до переліку об’єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки та безпеки держави (постанова №83 Кабінету Міністрів України). За 10 місяців 2018 року чистий прибуток Укргазбанку склав 538 млн грн, що майже на 20% перевищує запланований показник.

Коментарі - 3

+
+18
Million Dollarov
Million Dollarov
5 грудня 2018, 16:33
#
Укргаз не смотря на то что достался государству и у них паршивейшие айти системы. Получил грамотное управление и неплохую команду, в комнатах сидят по 12 человек в управляющем офисе, терпят и лояльны, как и клиенты. У банка особая магия притяжения. Мне же важна доходность и стабильность вкладов, поэтому обхожу банк стороной в пользу более успешных банков
+
+13
mary27
mary27
5 грудня 2018, 19:30
#
«Мне же важна доходность и стабильность вкладов, поэтому обхожу банк стороной в пользу более успешных банков» у «Укргаза» выше % в долларах и евро. чем у ваших г… нобанков)
+
0
ZoLoToY Ukrainez
ZoLoToY Ukrainez
5 грудня 2018, 16:37
#
Клиент Укргазбанка, песпектую
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама