28 листопада 2018, 18:34 Читать на русском

Уряд врегулював запровадження Електронного реєстру листків непрацездатності

28 листопада урядом прийнято постанову Кабінету міністрів України „Про утворення Електронного реєстру листків непрацездатності”.

28 листопада урядом прийнято постанову Кабінету міністрів України „Про утворення Електронного реєстру листків непрацездатності”.
Фото: dnepr24.com.ua

Даною постановою передбачено утворення Електронного реєстру листків непрацездатності як системи накопичення, зберігання та використання інформації про видані, продовжені та обліковані листки непрацездатності з використанням інформаційної інфраструктури реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Зазначеним нормативним актом також визначено завдання центральним органам виконавчої влади разом із Фондом соціального страхування України розробити і подати до 1 лютого 2019 року на розгляд Кабінету Міністрів проект положення про Електронний реєстр листків непрацездатності та забезпечити технічні можливості необхідні для функціонування реєстру.

Коментарі - 1

+
0
Zhmunya
Zhmunya
29 листопада 2018, 11:04
#
Да вы бы для начала свои ID-карты научились читать, а то не понятно как люди голосовать с ними будут и электронные подписи на документах печатать, чтобы не ходить и не подписывать лично, то что подписано электронной подписью.
С идеями все хорошо — с реализацией большие проблемы.
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама