Мінфін - Курси валют України

Встановити
21 листопада 2018, 14:46 Читать на русском

Група Компаній «ЛІГА» інвестує в недержавне пенсійне забезпечення

Група Компаній «ЛІГА» збільшує перелік напрямків бізнесу. У серпні 2018 року компанія «ЛІГА Пенсія» придбала 100 % прав власності відкритого недержавного пенсійного фонду «Взаємодопомога» — одного з перших українських фондів.

Як зазначив Президент ГК «ЛІГА» Сергій Бондаренко, розвиток недержавного пенсійного забезпечення — один з найважливіших елементів підвищення добробуту і соціальної захищеності громадян, а для ГК «ЛІГА» це —​ логічний і обдуманий крок у розвитку свого бізнес-портфеля.

«За 27 років своєї діяльності, Група Компаній „ЛІГА“ заслужила бездоганну репутацію як серед клієнтів і користувачів, так і серед ділових партнерів, підтверджуючи на справі свою ефективність, надійність і стабільність. Високий рівень соціальної відповідальності, ефективна фінансова політика, вибудуване корпоративне управління, інвестиції в надійні проекти, більше 20-ти різних напрямків бізнесу, успішні висновки унікальних інноваційних продуктів, які протягом багатьох років є лідерами, вихід на зарубіжні ринки — ось ті ключові чинники, які вплинули на наше рішення займатися новою сферою діяльності для країни і для нас, і гарантувати безумовну надійність і чесність для вкладників. Усі компанії Групи поділяють єдину місію і цінності, а завдяки взаєморозумінню з партнерами і загальній меті кожен з бізнесів процвітає», — відмітив Сергій Бондаренко.

Він підкреслив, що настільки міцний фундамент Групи забезпечить Фонду довіру, стійке положення на ринку і довгострокову перспективу. «Наша команда буде використовувати весь свій професіоналізм і досвід для того, щоб стати найбільшим гравцем ринку недержавного пенсійного забезпечення та дати зручний, надійний інструмент кожному для формування своїх накопичень для забезпечення фінансово-незалежної і щасливої старості», — додав Президент ГК «ЛІГА».

Генеральним директором компанії «ЛІГА Пенсія» призначений Дмитро Бондаренко (член Наглядової ради і Генеральний директор ГК «ЛІГА»), що є показником прозорості з боку власників, демонструє їх відкритість, серйозні наміри щодо розвитку цього напрямку.

Дмитро Бондаренко зазначив, що недержавні пенсійні фонди є стандартним і ефективним інструментом для накопичення пенсійних заощаджень у всьому світі. За його словами, прийшов час і для українських громадян оцінити переваги цього інструменту для усвідомленого формування свого успішного майбутнього.

«Це нова, і не зовсім звична, для нашого суспільства модель турботи про своє майбутнє заздалегідь. Сьогодні в США, в Європі, мабуть, немає жодної людини, яка би не була вкладником НПФ, адже там, це необхідний елемент системи пенсійного забезпечення, результат якої ми з вами спостерігаємо, коли виїжджаємо за межі України і зустрічаємо щасливих пенсіонерів, які подорожують і насолоджуються життям. Ми хочемо просувати в Україні модель усвідомленої турботи про свій пенсійний період, яка дасть людям зовсім інші можливості при виході на пенсію. Так живе весь цивілізований світ і нам теж час приходити до цього», — підкреслив Дмитро Бондаренко.

ВНПФ «Взаємодопомога», який придбала компанія «ЛІГА Пенсія», заснований у 2004 році, відповідно до Закону «Про недержавне пенсійне забезпечення» як неприбуткова організація. Він був в числі перших недержавних пенсійних фондів в Україні. На момент покупки ВНПФ «Взаємодопомога» налічував 922 учасника, активи фонду складають 2,484 млн гривень. Управлінням фонду буде займатися вищий колегіальний орган — Рада Фонду, до складу якої увійшли люди, які заслуговують на колосальну довіру і є провідними професіоналами своєї галузі.

Головою Ради Фонду стала Ольга Бондаренко, дружина Дмитра і керівник Міжнародного Благодійного Фонду «Let's Help!». До Ради Фонду увійшли:

  • Артем Афян, керуючий партнер юридичної компанії «Юскутум»;

  • Вікторія Калініна, HR-директор компанії «ЛІГА: ЗАКОН»;

  • Олександр Ткач, автор трьох книг на тему недержавного пенсійного забезпечення, фахівець у сфері пенсійної реформування, кандидат технічних наук, доцент.

Рада Фонду для управління, адміністрування та збереження активів обрала кращих професіоналів галузі. З 1 листопада 2018 року для управління активами ВНПФ «Взаємодопомога» Радою Фонду було обрано компанію «КУА-АПФ» Upinvest", що входить до групи ICU, як кращого керівника для підвищення прибутковості фонду і розміру пенсійних заощаджень учасників.

З 1 жовтня Рада Фонду підписала договір з адміністрування з ТОВ «Адміністратор пенсійного фонду „Центр персоніфікованого обліку“, що засноване у 2004 році і ​єдиним видом діяльності якого є адміністрування пенсійних фондів. Банком-зберігачем був обраний один з найбільших банків України АТ „УкрСиббанк“, що входить до міжнародної групи BNP Paribas Group.

Довідка:

Група Компаній «ЛІГА» — це об'єднання незалежних сучасних інноваційних компаній, які успішно діють на різних ринках c 1991 року. У структуру ДК ЛІГА також входять: найбільший в країні розробник інформаційно-правових та сервісних рішень «ЛІГА: ЗАКОН»; медіа-холдинг «
Ligamedia»; консалтингова група «Juscutum»; Міжнародний Благодійний Фонд «Let's help!»; виробнича компанія «Möbius», інноваційна компанія аналізу медіа-контенту «Semantrum», агентство по створенню систем лояльності «Ketchup Loyalty MarketingEastern Europe», мережа ресторанів здорового харчування при спорткомплексах Sportlife «EDA Baggete & Salad Bar», одна з найбільших мереж кав'ярень «Aroma Kava», відео дистрибутор Lookness. Також ГК ЛІГА має ряд активів в нерухомості.

Детальніше про ГК.

Коментарі - 1

+
0
mary27
mary27
21 листопада 2018, 15:45
#
https://www.acpo.com.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=1571&Itemid=452
Маленький и ничем не примечательный НПФ.
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися