19 листопада 2018, 10:11 Читать на русском

Вадим Єрмолаєв: Український ринок зараз цікавий для іноземців

Іноземним інвесторам цікаво інвестувати в українські високотехнологічні проекти, тому що в цих областях світової економіки зараз дуже низька конкуренція.

Про це заявив український бізнесмен та інвестор Вадим Єрмолаєв під час Міжнародного економічного форуму, який відбувся 15 листопада 2018 року в Дніпрі.

«В Україні ідеальне для інвестування бізнес–середовище. По-перше, низька конкуренція у технологічних галузях економіки. По-друге, дешева логістика і низька собівартість виробництва продукції», — заявив Вадим Єрмолаєв.

За словами підприємця, іноземцям досить простого калькулятора, щоб розрахувати прибутковість будь-якого бізнесу і зрозуміти термін окупності своїх інвестицій.

«Інвестувати в український бізнес вигідно, особливо, якщо ти володієш новими технологіями. Яскравим підтвердженням цьому твердженню є наш приклад співпраці з турецькою компанією «Baser». Спільно з ними наша компанія свого часу успішно запустила підприємство з виробництва миючих засобів «Ольвія». Головним нашим конкурентом на той час був Procter & Gamble. Через два роки нашої роботи Procter & Gamble захотів викупити наше підприємство, і ця угода окупила всі інвестиції сторицею», — розповідає Вадим Єрмолаєв.

Другий приклад, який навів бізнесмен на форумі — успішний кейс ABM Technology по запуску виробництва високотехнологічних продуктів – зубних імплантатів.

«Наш завод з виробництва зубних імплантатів зараз конкурує з швейцарськими, японськими, німецькими та корейськими компаніями. Ми вже успішно пройшли всі авторитетні сертифікації. Наша продукція вже завойовує ринок в Україні, і ми підемо далі», — пообіцяв Вадим Єрмолаєв.

Довідка: Вадим Єрмолаєв — український бізнесмен та інвестор, один з головних забудовників Дніпра. Засновник таких підприємств, як: «Аксор», «Міропласт», «ЮДК», «ABM Technology», «Оскар», «Дніпропрес Сталь», «Алеф-Віналь», «Сади Дніпра», «Лунапак», «Агроальянс». Засновник компанії Alef Estate, яка побудувала в Дніпрі ТРЦ «Міст-Сіті», ТДК «Босфор», ТДК «Новий центр», МФК Cascade Plaza, ТК Terra, Бізнес-центр «Призма», ТДК «Магнат», ТК «Наша правда», ТК «Кубометр», ТК на Пастера.

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама