18 листопада 2018, 14:51 Читать на русском

Facebook відволікав увагу від своїх проблем, купуючи замовні статті про Google та Apple

Facebook намагався відвернути увагу громадськості від власних прорахунків, купуючи замовні критичні статті про своїх конкурентів, у тому числі — Google і Apple. Про це йдеться в статті The New York Times.

Facebook намагався відвернути увагу громадськості від власних прорахунків, купуючи замовні критичні статті про своїх конкурентів, у тому числі — Google і Apple.
Фото: fainaidea.com

Спочатку Facebook співпрацював з Definers Public Affairs, щоб моніторити згадки в пресі про саму компанію. Definers відома тим, що застосовує для корпоративного PR тактики, відпрацьовані в політичному PR, пише AIN.

Новини про конкурентів почали з'являтися на невеликому консервативно-налаштованому сайті NTK Network, за даними видання, мова йшла про десятки статей, які звинувачують Google і Apple в некрасивих бізнес-практиках.

У чому звинувачували компанії?

  • Одна стаття назвала Тіма Кука, СEO Apple, лицеміром за його висловлювання про те, як Facebook монетизує приватність своїх користувачів.
  • Інша — зменшувала вплив російських фабрик тролів, які впливали на вибори через Facebook.
  • Статті також звинувачували Google в тому, що компанія виступила проти законодавчої ініціативи, яка встановлює відповідальність за рекламу секс-послуг в онлайні.

Facebook також замовляв матеріали, які пов'язували його критиків з лібералом Джорджем Соросом, якого недолюблюють консервативні американці.

NTK Network афілійована з Definers, у них загальні офіси і співробітники. І хоча сайт сам по собі невеликий, його статті часто підхоплюють більші видання, зокрема — консервативна Breitbart.

Відповідь Facebook

У Facebook повідомили, що припинили співпрацю з Definers і спростували звинувачення The New York Times в тому, що за допомогою цієї компанії намагалися маніпулювати громадською думкою.

Варто зазначити, що згідно з даними цього ж розслідування, Марк Цукерберг наказав всім топам Facebook перейти на Android, оскільки образився на Тіма Кука.

Коментарі - 1

+
0
AleksandrBank
AleksandrBank
19 листопада 2018, 10:25
#
«Марк Цукерберг приказал всем топам Facebook перейти на Android, поскольку обиделся на Тима Кука.» — поплачь в тряпочку Марк.

Наглость FaceBook зашкаливает. Я не пользователь соц.сетей, у нас это компании рекламы выше крыши.
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама