16 листопада 2018, 19:31 Читать на русском

У бюджеті на 2019 рік передбачено більше коштів на програму житлових субсидій

Фінансування програми житлових субсидій у 2019 році збільшено в порівнянні з 2018 роком. Про це заявив Міністр соціальної політики України Рева.

Фінансування програми житлових субсидій у 2019 році збільшено в порівнянні з 2018 роком.
Фото: shutterstock.com

За його словами, У 2018 році на програму житлових субсидій було закладено 71 мільярд гривень, але з цієї суми майже 18 мільярдів це борги за попередні періоди.

«До речі, 2018 рік був першим роком, коли уряд не тільки не нарощував борги по субсидіях, але й зменшив їх на 18 мільярдів гривень. Тому, на субсидії було передбачено 53 мільярди гривень, а на наступний 2019 рік передбачено 55 мільярди гривень", — заявив Міністр.

Урядовець також зазначив, що відповідно до розрахунків, у тому числі міжнародних експертів, цих грошей має вистачити для фінансування програми.

«На збільшення кількості субсидіантів впливає зростання тарифів, а на зменшення їхньої кількості та розміру субсидій працює зростання доходів громадян. Протягом двох років комунальні послуги і ціна на газ не зростали, в той же час, внаслідок Пенсійної реформи пенсії зросли на 30 відсотків, а заробітні плати протягом першого півріччя зросли на 25 відсотків. Тому, якщо говорити про підвищення тарифів на газ на 23,5 відсотки, що вплине на збільшення тарифу опалення в середньому на 16 відсотків, то можна зробити висновок, що ці цифри корелюються одна з одною, а отже, різких змін у кількості субсидіантів та розмірах субсидій не буде», — зазначив Рева.

Нагадаємо, що в жовтні Рева пояснив, хто з українців втратить субсидії через поїздку за кордон.

Коментарі - 1

+
+12
SergValin
SergValin
17 листопада 2018, 6:00
#
> Поэтому, на субсидии было предусмотрено 53 миллиарда гривен, а на следующий 2019 год предусмотрено 55 миллиарда гривен

Ну т.е. объём средств на субсидии вырос меньше инфляции и сильно меньше уже повышенных и ещё планируемых к повышению в 2019 тарифов. Но хватит всем. Потому что, сюрприз, «в течение двух лет коммунальные услуги и цена на газ не росли» © Рева.
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама