15 листопада 2018, 9:51 Читать на русском

В Україні розробили механізм «теплих кредитів» для промисловості

Держенергоефективності розробило механізм державної підтримки підприємств в реалізації заходів щодо підвищення енергоефективності та скорочення викидів парникових газів. Про це повідомив глава Держенергоефективності Сергій Савчук.

Держенергоефективності розробило механізм державної підтримки підприємств в реалізації заходів щодо підвищення енергоефективності та скорочення викидів парникових газів.
Фото: fdlx.com

«Для зменшення енергоємності промисловості Держенергоефективності спільно з українсько-данським енергетичним центром розробило механізм державної підтримки підприємств у реалізації заходів із підвищення енергоефективності та скорочення викидів парникових газів», — повідомив Савчук.

Він також зазначив, що механізм схожий на програму «теплих кредитів».

Як це працює?

Підприємство зможе взяти у банку кредит на реалізацію енергоефективних заходів та «зелених» проектів. Після їх впровадження передбачається надання підприємству компенсації частини суми кредиту від держави.

Що це дасть?

  • стимулюватиме підприємства до оптимізації енергоспоживання і використання поновлюваних джерел енергії;
  • зменшить викиди CO2;
  • створить додаткові високотехнологічні робочі місця;
  • підвищить конкурентоспроможність вітчизняної продукції на внутрішньому і зовнішньому ринку.

На сьогодні в Україні промисловість – один з найбільш енергоємних секторів. На нього припадає близько 30% всього енергоспоживання, 36% викидів СО2.

Коментарі - 1

+
0
Ukrmercy
Ukrmercy
15 листопада 2018, 10:22
#
Интересно: подаём заявку на тёплый кредит, используем средства не по назначению, но по льготной ставке- профит. Кредитование для избранных.
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама