13 листопада 2018, 20:09 Читать на русском

Найголовніше за вівторок: Ставки за депозитами, прибуткові і збиткові банки, UnionPay та Вернум Банк

Банкіри хочуть визначеності

Середні ставки за гривневими депозитами продовжують зростати. Але є один виняток — безстрокові вклади. За останні два тижні їх дохідність знизилася на 0,14%.

Найбільш прибуткові та збиткові банки

За даними НБУ, за три квартали 2018 року прибуток українських банків досяг 10,9 млрд грн. У гривневому вираженні це рекордний показник. Максимально близько до нинішньої позначки банки підбиралися лише в першому (+8,6 млрд грн) та другому (+8,2 млрд грн) кварталах цього року.

НБУ дав добро на роботу китайської міжнародної платіжної системи UnionPay

Найбільша у світі за кількістю емітованих платіжних карт міжнародна платіжна система UnionPay International виходить на український ринок. Про це йдеться у повідомленні регулятора.

Вернум Банк припиняє банківську діяльність

У зв’язку із погодженням НБУ плану припинення банківської діяльності ПАТ «Вернум Банк» без припинення юридичної особи, банк повідомляє всім клієнтам та вкладникам, що повернення вкладних (депозитних) коштів, закриття рахунків буде проводитись у головному офісі банку за адресою: місто Київ, проспект Гагаріна Юрія, будинок 17-В.

Приватбанк відкрив іпотеку для бізнесу

Приватбанк запустив програму іпотечного кредитування для підприємців і бізнесу. Про це йдеться у повідомленні банка.

За порушення правил заокруглення бізнес можуть штрафувати — ЄБА

У разі порушення правил заокруглення на бізнес може бути накладено штраф — у п'ятикратному розмірі неоприбуткованої суми. Про це повідомляє прес-служба Європейської Бізнес Асоціації.

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама