13 листопада 2018, 9:57 Читать на русском

Топи українських online-бізнесів розповіли, як прискорили платежі через новий процесинг «Прокард»

Лідер онлайн-геймінга компанія LeoGaming, сервіс онлайн-платежів iPay.ua та інтернет-магазин кави Grusha.ua поділилися, що перехід на новий процесинг допоміг впоратися із величезним клієнтським навантаженням.

Лідер онлайн-геймінга компанія LeoGaming, сервіс онлайн-платежів iPay.ua та інтернет-магазин кави Grusha.ua поділилися, що перехід на новий процесинг допоміг впоратися із величезним клієнтським навантаженням. — Коли через твій інтернет-магазин або онлайн-

— Коли через твій інтернет-магазин або онлайн-сервіс щодня проходять десятки тисяч платежів — від банальної комуналки до покупки кави або броні у грі, без швидких і безперебійних оплат подальший розвиток бізнесу неможливий. — Каже співзасновник Grusha.ua Андрій Васильєв.

Про те, як процесинговий центр «Прокард» за рахунок своїх розробок вирішив ці питання, підвищив швидкість проведення платежів, знизив показник відмов, і відповідно, в рази збільшив кількість задоволених клієнтів, в ролику.

До слова, підключення до системи e-commerce займає всього 1 день відразу після підписання договору і інтегреціі сайту.

Як зв'язатися?

www.procard.ua, info@procard-ltd.com

тел: +380 67 630 1903

Коментарі - 2

+
0
AleksandrBank
AleksandrBank
13 листопада 2018, 10:33
#
Приятно что Процесинг и технологии развивают не только банки и экс-Приватовцы, а и другие компании, тем самым создавая конкуренцию и показывая что-то новое.
+
0
huliolopez
huliolopez
13 листопада 2018, 14:56
#
Це все добре, але чому магазин кави називається Груша?
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама