9 листопада 2018, 13:03 Читать на русском

Визнаний найбільш стійкий державний банк України

У III кварталі ситуація на банківському ринку була стабільною та спрацювала у прибуток.

У III кварталі ситуація на банківському ринку була стабільною та спрацювала у прибуток.

Укргазбанк увійшов до п’ятірки найбільш стабільних банків України у III кварталі 2018 року в рейтингу стабільності банків видавництва «Мінфін».

За висновками експертів рейтингу вперше державний банк увійшов до п’ятірки найстійкіших і достойно конкурує з іноземними банками. Одним із ключових показників, що визначає місце банку у рейтингу стійкості є лояльність вкладників.

Крім того, серед експертів рейтингу було проведено додаткове опитування, стосовно банку, якому експерти довірили б понад 200 тис. грн. Експерти віддали Укргазбанку друге місце.

Також при створенні рейтингу враховулися репутація, досвід фінустанови та індекс стресостійкості банків, який включає показники: залежність банку від вкладів фізосіб, якість фондування, прибутковість, ліквідність, достатність капіталу та масштаб діяльності банку.

Аналітики наголосили, що у ІІІ кварталі ситуація на банківському ринку України була стабільною и спрацювала у прибуток. За січень-вересень 2018 року позитивний фінансовий результат банків досяг 10,9 млрд грн.

При підготовці рейтингу стійкості за 3 квартал банки оцінювали експерти компаній Dragon Capital, Експерт-Рейтинг, ICU, IBI-Rating, «Мінфін».

Нагадаємо, Укргазбанк став найстійкішим серед державних банків України за рейтингом другого кварталу 2018 року фінансового видання Мінфін. Також Укргазбанк вже другий рік поспіль входить до трійки провідних банків України, а Голова Правління Кирило Шевченко став одним з кращих ТОП-менеджерів в щорічному рейтингу «50 провідних банків України» від видання Financial Club.

Коментарі - 3

+
+15
AleksandrBank
AleksandrBank
9 листопада 2018, 13:26
#
Заслужено
+
0
Chicago79
Chicago79
9 листопада 2018, 13:30
#
«Одним из ключевых показателей, который определяет место банка в рейтинге устойчивости является лояльность вкладчиков.
Кроме того, среди экспертов рейтинга был проведен дополнительный опрос, в отношении банка, которому эксперты доверили бы более 200 тыс. грн. Эксперты отдали Укргазбанку второе место». — лояльность и доверие вкладчиков заслужено только за счет ставок по депозитам! Ставка в Евро на 9-12мес = 5%, даже ОВГЗ прикуривает. Вот и тащит народ свои кровные в Укргазбанк под высокий процент.
+
0
Bikeman
Bikeman
12 листопада 2018, 17:22
#
Как-то не по-русски написано :-)
вообще не по-человечьи написано :-)
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама