22 жовтня 2018, 15:57 Читать на русском

LeoGaming запустила поповнення балансу Viber Out в Україні

Українська компанія LeoGaming, яка приймає платежі для поповнення рахунків акаунтів в онлайн-іграх і соціальних мережах, спільно з Viber запускає прийом коштів для Viber Out. Оплата буде прийматися в гривні та без комісії. Для цього користувач може скористатися будь-яким терміналом або банківською картою.

Viber Out — це сервіс інтернет-дзвінків від Viber. Функція дозволяє дзвонити на міські і мобільні номери по всьому світу. При цьому, завдяки високій якості зв'язку голос звучить однаково добре в будь-якій точці світу. Viber Out доступний всім користувачам месенджера.

«Місія Viber — з'єднувати людей в усьому світі з рідними і близькими, з тими, хто дійсно важливий. Партнерство з LeoGaming спростить використання однієї з ключових функцій Viber. Подібні проекти нівелюють географічні кордони і роблять якісний зв'язок з близькими доступніше», — коментує Атанас Райков, директор з розвитку бізнесу в СНД, Східно-Центральній Європі, країнах Близького Сходу та Північної Африки.

Тепер користувачі зможуть поповнити рахунок Viber Out через термінал. Для цього потрібно обрати значок послуги, ввести номер телефону, прив'язаний до облікового запису Viber, після чого ввести необхідну суму готівкою і підтвердити платіж. Платежі банківською картою будуть проходити за стандартним сценарієм і без комісії.

«Співпраця з міжнародною комунікаційною компанією — це важлива подія не тільки для LeoGaming, але і для наших користувачів. Завдяки цьому наші клієнти отримають більше можливостей залишатися на зв'язку з сім'єю і друзями у будь-якій точці світу. Нам дуже приємно працювати з новим міжнародним партнером і створювати корисні активності для всіх», — поділилася генеральний директор LeoGaming Альона Дегрік.

Про LeoGaming:

LeoGaming — міжнародна процесингова компанія з України, яка приймає платежі на користь онлайн-ігор і надає широкий спектр онлайн-сервісів. Компанія також розробляє платіжні рішення для бізнесу. LeoGaming має міжнародний сертифікат безпеки PCI DSS, є учасником програми Mastercard OnBoard, а також має власну внутрішньодержавну платіжну систему «ЛЕО».

Детальніше на сайті.

Про Viber:

Для Viber не існує кордонів: ми об'єднуємо людей незалежно від того, хто вони і звідки. Наші користувачі по всьому світу відправляють безкоштовні текстові повідомлення, роблять відеодзвінки, відправляють стікери і фотографії, спілкуються в групових чатах, обмінюються даними про своє місцезнаходження, отримують актуальні новини від улюблених брендів і знаменитостей. Ми гарантуємо нашим користувачам вільне і безпечне спілкування у будь-якій точці планети.

Viber є частиною японської Rakuten Inc. — світового лідера у сфері електронної комерції і фінансових послуг. Наш додаток — офіційний месенджер футбольного клубу «Барселона» та офіційний партнер баскетбольного клубу Golden State Warriors для обміну миттєвими повідомленнями і дзвінків.

Джерело: Мінфін
Реклама