17 жовтня 2018, 13:30 Читать на русском

Рада внесла зміни до проекту Кодексу за процедурами банкрутства

Комітет Верховної Ради з питань економічної політики при підготовці проекту Кодексу щодо процедури банкрутства №8060 виключив із тексту положення щодо запровадження єдиного електронного реєстру боржників. На цьому наголосив голова комітету Андрій Іванчук, повідомляє Укрінформ.

Комітет Верховної Ради з питань економічної політики при підготовці проекту Кодексу щодо процедури банкрутства №8060 виключив із тексту положення щодо запровадження єдиного електронного реєстру боржників.
Фото: rbc.ua

«Відхилена велика частина правок щодо запровадження єдиного електронного реєстру боржників. В процесі обговорення і глибокого аналізу нам показали побоювання, що може мати витік конфіденційної інформації рахунків юридичних, а особливо фізичних осіб», — зазначив він.

Окрім того, комітетом відхилено блок правок щодо запровадження системи автоматизованого арешту рахунків.

За словами голови комітету, при підготовці законопроекту до другого читання була змінена його структура. «З тіла кодексу випали цілі норми і цілі статті, як наприклад «мирові угода» і всі правки, які зв’язані з мировою угодою втратили свою актуальність, тому вони по факту відхилені.

У редакції комітету проект кодексу структурно побудований із чотирьох книг. Перша — регулює загальні положення і терміни, друга — регулює діяльність арбітражних керуючих, третя – регулює питання банкрутства юридичних осіб і четверта – фізосіб.

Окрім того, за словами Іванчука, були різні пропозиції щодо строку набуття чинності закону.

«Ми визначились, що 6 місяців – це оптимальний термін для введення даного кодексу в дію для того, щоб всі могли підготувати нормативно-правові акти і імплементувати даний кодекс до українського законодавчого поля», — зазначив він.

Усього до другого читання надійшло понад 1 300 поправок, 60% з них було враховані, а близько 40% були відхилені.

Коментарі - 1

+
+13
ns5465456
ns5465456
17 жовтня 2018, 13:35
#
Только включил он лайн заседания рады… да эти законы обговаривают но зал пустой… обновите реальную картину… не вводите людей в блуд… это для редактора минфина…
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама